Są serca,które na zawsze krwawiące będą,są dusze,które do innych
tęsknią,są wspomnienia,które są jedyną osłodą,jest miłość,która
trwa,choć w innych światach.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Jesteśmy, a jakby nas nie było... Bez Dzieci nie ma w nas życia... Marcinie,
opiekuj się Bliskimi. Światełko pamięci dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, trzeba mieć poczucie swojej kruchości, niestałości.
Trzeba żyć tak, aby niczego nie żałować, nic nie odkładać na później.
Żyłeś, tak jak gdyby nie było jutra. Do zobaczenia, SYNU
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów- wiedzą???Nie.Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciemno,smutno i z gorzkimi łzami- a Wiecie dlaczego???-bo nie Jesteście z
nami.....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*}[♥}[*] Marcinie, pamiętam. Bądź szczęśliwy ...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, żyję nadzieją na nasze spotkanie, głęboko wierząc, że tak się
stanie.
Chcę CIĘ przytulić, trzymać za ręce.... i nic więcej.
Na zawsze MÓJ!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ile łez wylanych,tyle smutku i boleści w nas...to nie był czas by opuszczać
nas...
Zgłoś SPAM
mama
Boże, dlaczego zabrałeś nam to co najdroższe?
Jak żyć, każdy dzień to udręka, cierpienie - oby WAM tam było dobrze,
UKOCHANE DZIECI.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
ŻAL I TĘSKNOTA SERCE NAM ŚCISKA ROZPACZ I BÓL, ŁZY Z OCZU WYCISKA,TO CO
CZUJEMY W SŁOWACH SIĘ NIE MIEŚCI,O NASZYM BÓLU NIE POWIEDZĄ PIEŚNI....
PAMIĘTAM O TOBIE ANIOŁKU...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myślimy,że dobrze Wam u Pana,wierzymy,że jesteście tam weseli,że robicie
dużo fajnych rzeczy,że się nie nudzicie,się radujecie i z nieba nas tu
obserwujecie...do spotkania Aniołki ...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Na tym świecie wszystko ma swój kres,zwłaszcza szczęście,gdy odejdzie Ktoś
Najbliższy sercu.Czekamy w nadziei,że Lepszy Świat przygarnia na wieki i nikt
nie rozdzieli Tych,których połączyła Miłość...
Zgłoś SPAM
Twoja mami
Kocham i tęsknię...
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy jego...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Tyle w nas nieszczęścia i smutku, że świat zapłakał ciężkimi łzami, a
jego złote serce przysłoniły ciemne chmury... Wie, tak jak my, ile
stracił... Marcinie [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.