Wszystkim naszym Najdroższym DZIECIOM - BOŻE bądź miłościw, Amen.
Zgłoś SPAM
mama
Dzisiaj kolejny 23 dzień m-ca. Ten dzień, który zabrał nam CIEBIE,
NAJDROŻSZY!
APEL JASNOGÓRSKI - dla Ciebie Kochanie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A choć Ich płomień życia zgasł,to myśli o Nich są przecież w nas...cały
czas...Dzieci Ukochane...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*]Niech Lepszy Świat otoczy Cię Miłością wieczną, która wszystko, co
było dobre wynagrodzi, co nie było doskonałe wybaczy, doceni, pomoże, jeśli
Tam byłaby taka potrzeba. Bądź szczęśliwy, Marcinie...
Zgłoś SPAM
mama
Tak cicho spada kolejna kartka..tak cicho z oczu płynie łza..tak cicho
słońce w górze lśni w błękicie... tak cicho płyną dni bez CIECIE,
KOCHANIE.
Ale i tak - na zawsze Mój.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pusty świat nasz tak puste serca....prócz miłości do naszych Dzieci nic
w nas nie ma...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Jeszcze wczoraj byliście z nami, a teraz - tak daleko... Nie możemy
Was zobaczyć, usłyszeć, przytulić... Jednak sercem wciąż jesteśmy przy
Was, Kochane Dzieci... Bądźcie szczęśliwe...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
WIARA - POZWOLI TRWAĆ...
NADZIEJA - ZNIWECZY ODLEGŁOŚĆ...
MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE...MARCINIE ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
(*)
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, wiem jak boli cisza w odpowiedzi na wołanie.
Wołam CIĘ, ale cisza i pustka dokoła.
Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Nastał czas codziennej rozpaczy ... Każdy dzień niesie bolesny smutek
świadomości, że odeszliście na zawsze ... możemy tylko zapalić światełko
[*][*][*] i przywołać wspomnienia ... To tak niewiele ...
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Dziś, gdy godzina rozstania wydzwoni, nie dam kamienia, bukietu nie
splotę, dam Ci coś więcej, bo z serca, nie z dłoni: żal i tęsknotę."
Moja pamięć i modlitwa na dziś (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mijają bez Was dni,nie ma uśmiechu,puste dni i noce...zostały tylko łzy i
wspomnienia...ale piękne wspomnienia to za mało,dlaczego nie można cofnąć
śmierci????
Zgłoś SPAM
mama
"Ten" dzień zapłakał łzami... nasze serca nie ogarniają bólu,
tak bardzo brakuje CIEBIE na każdym kroku, KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
...nie ma nic gorszego na świecie dla rodzica,który traci to,co kochał
najbardziej...swoje Dziecko...śpij spokojnie MARCINIE ((*))
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Nigdy nie nauczymy się żyć bez Was, Ukochane Dzieci ... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
SYNU - KOCHANIE MOJE...
Zgłoś SPAM
mama
Jesteś światłem na końcu ciemnego tunelu, ręką podaną nad przepaścią.
Niemy krzyk się wyrwał z nieludzkiej rozpaczy, rozdarł serce na kawałki.
Boże, dlaczego ON?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.