Nie czekamy daru lata,godzin nie liczymy...możemy tylko palić dla Ciebie
znicze...żyć wspomnieniami i mieć nadzieję,że Twój uśmiech żywy wciąż
się do nas śmieje....
Zgłoś SPAM
mama
Kocham CIĘ i tak pozostanie, nic tego nie zmieni - SYNU.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was wokół rozbujałe kwiecie,pąki pękają na drzewach i tylko nam
osieroconym rodzicom ptaszek radosnej piosnki nie śpiewa...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku**(((...jestem..nawet ,jak nie wpisuje sie...((...Ty wiesz..Wy
wiecie...Dzieci..
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Dzisiejsze światełko dla Ciebie, Marcinie. Bądź szczęśliwy teraz i zawsze
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja mami
Kochanie, moje złamane serce nigdy nie zazna spokoju. Brak CIEBIE w każdej
chwili
dnia jest męczarnią, najgorszą karą jaką mi Bóg wymierzył.
Muszę wierzyć, że TY JESTEŚ SZCZĘŚLIWY..
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięci nie wymażemy...mamy ogromny żal,poddajemy się życiu,bierz losie co
chcesz i tak zabrałeś nam wszystko...tęsknimy Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
mama
Mój ukochany Synu, dwa lata temu wspólnie przeżywaliśmy katastrofę
smoleńską,
robiłeś zdjęcia, nagrania - czy myśleliśmy wówczas, że za pół roku, ja
sama będę
przeżywała swoją tragedię?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.