Patrzę na wszystko smutnymi oczami,smutek w mym sercu gości,a powód
wszystkiego jest bardzo prosty - brak Waszej obecności....
Zgłoś SPAM
mama
Gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie, przytulam do serca cudowne
wspomnienie.
Kochanie MOJE.
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, tak niewiele jest szczęścia na ziemi, że trzeba pielęgnować
wspomnienia, by w chwilach trudnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia.
Na zawsze MÓJ!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasza tęsknota motylem leci do Was ,przysiada na ramieniu ,muska skrzydłami
policzek....i wtedy już wiecie ,że czekamy....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
..Marcinku*(((...,,tam w Niebie,,..(((((((((((((((((
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku jestem tu codziennie ale nadal milcząca. Nie potrafię się pogodzić
z Twym odejściem pomimu upływu czasu. To tak boli...[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutne są słowa,gdy giną bez końca,smutna jest miłość,gdy ból się
uśmiecha,smutne są oczy,gdy nie nawidzą słońca,smutne jest serce,gdy
tęskni bez końca....
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE MOJE, jedyna duszy i serca pociecho.
Nieustannie modlę się o TWOJE SZCZĘŚCIE , TAM W NIEBIE.
Zgłoś SPAM
Wiesiek
Marcin, pamiętam.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Złocista gwiazda świeci na niebie,maluje oczy na ciemnym tle...a nasze serca
tak tęsknią do Was....
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama
Chwalmy Pana w niebiosach, chwalmy Pana w dolinach, z JEGO Światłem we
włosach każdy życie zaczyna....
Kochanie Najdroższe Moje, widocznie taki był Jego zamiar względem CIEBIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutne jest niebo bez słońca,smutny bez gniazda jest ptak,lecz najsmutniejszy
jest rodzic,gdy Ukochanego Dziecka mu brak.....
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama
Dzisiaj imieniny TWOJEJ ukochanej siostry HANI.
Przez moje usta, ale od CIEBIE składam najserdeczniejsze życzenia.
Bądź Duchem przy NIEJ. Na zawsze Nasz.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Marcinie, w szczęśliwym świecie przebywaj,raduj się Miłością
wieczną i Pokojem,niech Jasność otula Cię ciepłą poświatą...Oby Twoi
Bliscy odczuli, że nie brak Ci niczego...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutno księżycowi bez gwiazd na niebie, a nam jeszcze bardziej, bo nie ma Was
obok nas....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.