Niech się miłość nie kojarzy z pożegnaniem.
Nie tracę wiary, że te okna które płoną cały czas nie zgasną dla ludzi,
którym los
zadaje ciosy poniżej pasa. KOCHANIE MOJE
Zgłoś SPAM
mama
Kocham CIĘ bezgranicznie i ściskam mocno na dobranoc. Na zawsze MÓJ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za morze łez,za wielką górę smutku,skąd się nie wraca - los zabrał nam
Ukochane Dzieci,tak bez litości jak w złym śnie...została nam tylko
miłość i wspomnienia....
Zgłoś SPAM
ANNA z PKO PB
Zapalam ten znicz nieustającej pamięci.
Zgłoś SPAM
mama
SKARBIE, zawsze będziesz częścią mnie.... do końca życia....aż spotkamy
się TAM.
Trudno zrozumieć i pogodzić się z rozstaniem.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć....
Zgłoś SPAM
mama
Serce tak tęskni, a dusza woła....TWEGO powrotu tak bardzo pragnie, lecz taki
świat ten, że nic nie zdoła przywrócić życia GWIEŹDZIE co spadnie - Mój
Najdroższy!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jutro znów będzie dzień pusty bez Was....nie chcemy otwierać oczu,chcemy
spać i śnić...noc z księżycem dają nam siłę....Marcinie
Zgłoś SPAM
mama
Dla CIEBIE "NIM ŚWIT OBUDZI DZIEŃ, PANIE PRZYJDŹ...."
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, wyruszyła kolejna akademicka pielgrzymka na JASNĄ GÓRĘ i chociaż
nie mogę w NIEJ uczestniczyć, modlitwami i pokorą będę z pątnikami.
Cały ten czas poświęcę dla TWEGO zbawienia.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dotkliwszej boleści,niżli dni szczęścia wspominać,o tych,co od nas
odeszli....
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich,
myśląc i kochając" W modlitwie pamiętam każdego dnia, a dziś
pozostawiam mojej pamięci znak (*)
Dziękuję za pamięć o moim Bracie.
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, za wszystkie dni mojej tutaj nieobecności szczególnie mocne
ucałowania.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota pierś rozdziera od wielu,wielu dni,jak smutno jest pamiętać,gdy
miłość w nas się tli....Nasze Dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
Bartek Chętnik
pamiętam i zawsze będę
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu młody kwiat więdnie w pełni sił????powiedz,że to tylko sen lub,że
tylko śpisz...w naszych sercach zawsze będziesz...
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zły los rozdał karty złe...czy zazdrosny los był,czy też zły za ten czas
kiedy z nami byliście Wy????
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żyjemy ogarnięci poczuciem braku nadziei i silnym pragnieniem jakiejkolwiek
relacji ,która uśmierzyłaby straszny ból osamotnienia nie z własnego
wyboru...Dzieci Ukochane...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.