Krzysiu, jest 21,00 odmówmy wspólnie APEL JASNOGÓRSKI, W waszej Ukochane
DZIECI
intencji.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa na 4 kolejne dni.....Śpij spokojnie....Niech Dobry Bóg
za rękę Cię trzyma......
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, wciąż jesteś w moim sercu, moich oczach - blady płomyczek płynie
nade mną,
otula mnie....
BĄDŹ TAM szczęśliwy.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, niech zawsze świeci CI słonko, tak bardzo nie lubiłeś ciemności.
Jezu, ufam TOBIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz mi drogę drogowskazem,pustka i łza,pogodzić się z tym nie
mogę ,że Bóg tak chciał.....
Zgłoś SPAM
mama
K0CHANIE,idę do CIEBIE ABY BYĆ JAK NAJBLIŻEJ.
Tam sobie wiele powiemy, prawda?.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czym jest życie???jednym westchnieniem,krótką chwilą,ścieżką,której
koniec prędzej widzisz niż się spodziewasz...tak kruche,tak
nietrwałe,kończy się i nic po sobie nie zostawia,tylko łzy bliskich...
Zgłoś SPAM
mama
SKARBIE, przez 9 m-cy jednym rytmem biły nasze serca. Wielka radość z
narodzin później lata, lata, lata - tylko czasem trudne, w większości
cudowne, radosne, i ten okrutny czas rozstania. BOŻE, CZEMU?
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Śmierć przychodzi nie pytając czy może,zabiera tych,których tak bardzo
kochamy,a potem pustka i serce krzyczy - DLACZEGO BOŻE??????
Zgłoś SPAM
mama
Wieczne odpoczywanie racz MU dać BOŻE SPRAWIEDLIWY.
Zbliża się tydzień, kiedy 37 lat temu z utęsknieniem wyczekiwałam TWEGO
przyjścia na świat -tak kiedyś wydający się rajem.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia....tylko one nam pozostały...ale my chcemy pamiętać wszystko i
wszędzie...bo przecież BYLIŚCIE,JESTEŚCIE I BĘDZIECIE....
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama
Kocham CIĘ, KOCHANIE MOJE -na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama
ŚPIJ nareszcie w spokoju KOCHANIE MOJE, nikt CI już nie zakłóci ciszy i nie
obdarzy
perfidnym kłamstwem o miłości.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I cóż pozostało,kiedy pęka serce???Łez cichych wstydzić się nie
trzeba,gdy w uszach dudni pytanie -DLACZEGO????Ich dusze wzlatują jak ptaki do
nieba.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.