Patrzę na swoje w lustrze odbicie,odmykam pamięci wrota,co ci jest moje
życie???to tylko tęsknota.....
Zgłoś SPAM
mama
Pan Bóg już chce zgasić świeczkę, a ja powinnam szybko osłonić płomień,
wykorzystując Jego chwilową nieuwagę. Niech się pali trochę dłużej niż
ON sobie
życzy.
Nie zdążyłam, KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myślami za Wami płyniemy,a serca rwą się jak ptak...czy wiecie nasze Dzieci
Ukochane jak bardzo Was brak????
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Znowu 23 dzień miesiąca, ten okropny dzień z brzaskiem którego zgasło moje
SŁOŃCE.
KOCHANIE MOJE na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
Trzeba przeżyć wszystko co jest nam dane, Całą radość i cały smutek.
Nie wolno nam się od tego uchylić....Hanna Krall.
Zginam nisko kark przed przeznaczeniem - KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutne są słowa, gdy giną bez końca,smutna jest miłość, gdy ból się
uśmiecha, smutne są oczy, gdy nie nawidzą słońca, smutne jest serce, gdy
tęskni bez końca...Dzieci Ukochane...
Zgłoś SPAM
RADEK
Pamiętam, Kolego.
Zgłoś SPAM
mama
Niech zaczarowany świerszcz zagra mi koncert, w polnym dzwonku niech serce
zabije,
niech mi szepną trawy, kwiaty, słońce - Mamo jestem tu obok, Mami JA żyję.
KOCHANIE MOJE.
Zgłoś SPAM
To Ja
Nigdy CIĘ nie zapomnę Marcinku. Wiecznie żywy we wspomnieniach.
Zgłoś SPAM
mama
Nie przetartym gwiezdnym szlakiem Mleczna Droga wiedzie nas, Tam gdzie spełnią
się marzenia i gdzie szczęście czeka nas - KOCHANIE.
Na zawsze MÓJ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć szumi nam wiatr, choć śpiewa nam ptak...to jest nam smutno...bo
Ukochanych Dzieci nam brak....
Zgłoś SPAM
mama
Wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną, są trwałe i nigdy nie zasną.
TWOJA DUSZA przy nas pozostała, tylko TWOJE CIAŁO zabrał czas.
Do zobaczenia KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnij w tęsknocie, o Sercu Ci bliskim, wspomnij o Kimś takim, kto Był,
Jest i Będzie dla Ciebie wszystkim...wspomnień obraz....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jest kwiat, który pachnie,jest miłość ,która nigdy nie umiera ,jest ktoś
,kto tęskni i szlocha ,jest ktoś ,kto tak bardzo Was kocha....
Zgłoś SPAM
mama
WSZYSTKIM, którzy pamiętali o TOBIE podczas mojej tutaj nieobecności - z
głębi
serca dziękuję.
Jesteś ciągle przecież żywy, nadal wytrwale jesteś wśród nas, KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
na najbliższe tygodnie [*][*][*] [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, za wszystkie niezależne ode mnie dni nieobecności tym gorącej
całuję,
tęskniąc niepomiernie....
Jak zwykle, na zawsze MÓJ! BÓG z TOBĄ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzień za dniem się dłuży,spokój naszych dusz burzy,tęsknota wszędzie
dopada,a serce z sił opada...jedna myśl nas pociesza-że się spotkamy i
szczęście sobie damy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Stracić Dziecko....to tak jakby zgasić słońce na Niebie,cały świat oblec w
czarną szmatę,a to co kolorowe schować gdzieś głęboko....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.