Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka. — Jan Paweł
II.Moja modlitwa i pamięć dla Ciebie Marcinku
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE, MOJE, MOJE!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....Śpij w spokoju MARCINKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie
już nie ma wśród nas...Tysiące światełek i modlitwa
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Marcinku,w smutny piątkowy wieczór.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
"...TU Ciebie nie ma,lecz JESTEŚ przecież… I pozostaniesz w jasnym
świecie, Jest coś co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ.A ona NIE
UMIERA..."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu nie możemy dzielić się z Wami każdym oddechem, każdym kęsem chleba,
każdą radością i każdą boleścią i tylko nam wiecznie tęsknić
trzeba?????
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Miej czas na to, aby pomyśleć – to źródło mocy.
Miej czas na modlitwę – to największa siła na ziemi.
Miej czas na uśmiech – to muzyka duszy.
Matka Teresa z Kalkuty
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE, "majowe" poświęcone TOBIE(***)
Zgłoś SPAM
mama Ani A
Śpij spokojnie Marcinku..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na dzisiaj (**)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienia o Tych co byli i tak boleśnie odeszli...nadal są w naszych
sercach,naszych snach,nadal Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie
możemy.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych krwawiących sercach pamięć o Was się kryje, Wasz obraz, głos,
uśmiech, Wy cali...wciąż trwacie i wciąż żyjecie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy (**)(**)
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku byłam dziś na Wołoskiej...To straszne miejsce...Przepłakałam cały
swój pobyt tam...Tęsknię za Tobą okrutnie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Miesięcznica - upalnego sierpnia 1975, Cudu, na który czekałam z
utęśknieniem..((((
Boże, spełniły się moje marzenia......a długo potem, DLACZEGO ???
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Panie, wysłuchaj modlitw moich. Wszystko dla CIEBIE KOCHANIE.
Przytulam Mamę Marcinka
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
„Modlitwy idą i wracają – nie ma nie wysłuchanej” C. K. Norwid.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.