Już nic nie będzie takie samo... Choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmurki
Już nic nie będzie takie samo... Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij
spokojnie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że nie będzie już inaczej....deszcz odzwierciedleniem naszych dusz,
burza jak odbicie w lustrze jest buntem przeciw temu, co nas spotkało...a
słońca by łzy osuszyć niestety zbyt mało...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
mama Ani lat 18
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dlaczego? Nigdy nie zrozumiemy. Dlaczego? Pojąć tego niestety nie umiemy.
Dlaczego? To bardzo trudne pytanie. Dlaczego? Tylko Bóg odpowie na nie....
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE, im bardziej mi CIEBIE brakuje, tym więcej CIĘ KOCHAM, JAKZE mi CIEBIE
BRAKUJE
szczególnie w nowoczesnych technologiach.
Podpowiadaj mi z zaświatów - SKARBIE MOJ.
Zgłoś SPAM
Mama
Ciągle kłopot, jak CIEBIE BRAKUJE:
upadŁ na podlogę pilot CYFRY - musiałam byc caŁkowicie wyciszona, jeszcze na
dodatek:
"strona internetowa niedostępna"
Zostałam, jak ten w "rybie". Pomimo, SKARBIE*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Kochać człowieka to znaczy mówić:Ty nie umrzesz!"Ci,których kochamy,a
których zabrał nam los,żyją wiecznie,żyją w naszych sercach i w naszej
pamięci. Pamiętamy (*) Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Majowe światełko pamięci dla Ciebie Marcinku
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne światełko mojej pamięci Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie widzimy Was, w naszych oczach Jesteście tylko Wy, nie słyszymy Was, w
naszych uszach głos Wasz brzmi, to miłość, która przez wieki trwa, to
tęsknota, a w marzeniach Wy i my...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
w smutną niedzielę,Marcinku.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Życzę Ci małych cudów codzienności,
które rozświetlą Twój niebiański świat.(*)
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
W ten świąteczny, wyjątkowy DZIEŃ, proszę - Daj wieczny spokój MIŁOŚCIWY
PANIE naszym
ukochanym Aniolkom.
SKARBIE, zaniosłam CI pęk konwalii z naszego ogródka. Całuję CIĘ MOCNO.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na niedzielę(**)(**)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zapalam znicz-światełko nadziei,zapalam znicz dla Tych-którzy na zawsze
zasnęli...Śpijcie spokojnie dzieci ukochane...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ci co odchodzą wciąż z nami są, czujesz Ich moc, gdy jest żle, więc gdy
rozmawiasz to......Oni cię widzą, Oni są.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.