Na kamiennej tablicy naszych serc wypisane imiona tych, którzy odeszli, a
których tak bardzo kochamy...to tak boli...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**) Pamiętamy (**)(**)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Słowa miłości,słowa nadziei zakryła ciemność,jest tylko ból i
cierpienie.Gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać bylibyście wśród nas...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują tuż obok siebie, z nami
żyje także ten, który odszedł, którego pożegnaliśmy... [*] Światełko i
modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pięknym motylom ucięto skrzydła nim wznieść się zdążyły do
gwiazd....pozostał smutek i ból przerażliwy....dlaczego stało się tak????
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Tylko smutek, tylko żal i ciągłe
patrzenie w dal, ze wzrokiem pełnym wspomnień....Brakuje Was okrutnie....
Zgłoś SPAM
eugenia stangierska
pokój twojej duszy
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Z porannym słonkiem zapalam ten ognik nadziei na spotkanie z TOBĄ, MÓJ
SKARBIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Godziny w doby, tygodnie, lata, przechodzą jak chmury na niebie, a my Kochani
szczęśliwi, bo coraz bliżej nam do Was....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku jestem z Tobą ciągle myślami i modlitwą a tu zaglądam codziennie
ale milczę...Ty wiesz jak mi jest teraz ciężko... Odpoczywaj w
pokoju[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko pamięci na dzisiaj i jutro dla Ciebie MARCINKU.
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ, tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia
(A.EINTSTEIN).
Zawsze żyłeś i dawałeś innym! Taka jest smutna prawda.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Póki żyjemy możemy Wam dać miłość, pamięć i niech sny pozwolą być
razem, choć nas dzielą setki lat....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Światełko na niedzielę (**)(**)
Zgłoś SPAM
Mama
Nie można żyć na próbę,
Nie można kochać na próbę! (Jan Paweł II)
Boże, dlaczego nie byłam bardziej czujna?
KOCHANIE MOJE.****
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
"Wiara widzi to, co jest.
Nadzieja dostrzega to, co powstanie.
Miłość kocha to, co istnieje.
Nadzieja jednak pokocha to,
co dopiero nadejdzie."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.