Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwa.Dziękujemy za bycie z nami i Anetką w IIrocznice
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
To nie tak miało byc. To dużo za wcześnie. Pozostaje pytanie Dlaczego BOŻE
?.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tęsknimy wciąż za Wami...chcemy Byście byli obok...tak jak gwiazdy
pragną nieba, tak nam dzisiaj Was potrzeba....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie to drabina na której jedni potrzebują wszystkich szczebli.Drugim zaś
wystarczy kilka(*)
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
KOCHANIE, dzisiaj wyjątkowy Dzień.
TY z góry, ja tu na ziemi ,...otoczmy MARTĘ żelazną obręczą, nie pozwólmy
dostać się
do NIEJ żadnemu złu. Gorąco o to się modlę.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
w smutny lipcowy poniedziałek,Marcinku....
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełko Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zostawiliście złamane serca, ciszę w słuchawce, wiele tęsknoty i
miłości....szeptem tuląc piękno wspomnień zapadamy w ciszę....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Są ludzie,którzy nie są blisko nas ale zawsze są bliscy naszemu
Sercu... są dni niewarte nawet jednej minuty... są minuty warte całego
życia..."
Zgłoś SPAM
Mama
W ten upalny niedzielny ranek, równie gorące myśli płynące z głębi serca-
dla CIEBIE SKARBIE
Tylko dlaczego? ...już nigdy nie usłyszę KOCHANYCH TWYCH ŚŁÓW.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
I tylko smutek pozostał,Marcinku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota.....wyrasta górami, zamyka się w zwierciadle wspomnień jak w stawie
głębokim, lusterko trzaska kruchym lodem, powraca w fali oddechu, dech
zapiera...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
A jednak ciągle zadajemy sobie pytanie, jaki w tym sens.Nikt go nie
widzi.Światełko i modlitwa dla Ciebie.Z uwagi na jutrzejszy bardzo trudny
dzień proszę o usprawiedliwienie jeżeli nie zapalę znicza
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Marcinku zapalam Ci dziecinko światełka na sobotę i na niedzielę
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, nic nie dane jest na zawsze
Nawet niebo ponad głową ma swój kres.....Tęsknię, niezmiennie tesknię.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Wierzę, że jeszcze spotkamy się, w kolejnym lepszym
życiu.....Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.