W święto Matki Bożej Anielskiej, modlę się aby otoczyła CIĘ swoim
płaszczem, byś mógł się czuć ciepło i bezpiecznie - mój SKARBIE.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Bóg widzi śmierć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako
bramę do prawdziwego domu (*)(*)(*) Światełko i modlitwa dla
Ciebie.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Śmierć nadaje kształt miłości, jak nadaje go życiu - przekształcając ją
w los. Albert Camus. zapalam światełko, zostawiam modlitwę.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam
ducha mego w ręce Twoje...pamiętamy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego nie
traci się nigdy.
Zgłoś SPAM
Mama
1 SIERPNIA...WARSZAWSKIE DZIECI POSZŁY W BÓJ!!
KOCHANIE, jak każdego roku wisi u nas Biało-Czerwona.
Szczególne modlitwy za Wszystkie DZIECI-SKARBIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
A kiedy noc zapadła cicha,nowa gwiazda zalśniła na Niebie. W niej będą
Ciebie widzieli Ci co Cię znali,co kochali Ciebie.Światełko i modlitwa dla
Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chwil wspólnie spędzonych pozostaną na zawsze...i nadzieja, że
kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty.....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
tylko smutek,Marcinku,tylko smutek pozostał...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jesteś w naszym kochaniu .W sercu,w głowie,w mówieniu W myślach,w każdym
oddechu W każdym cichym westchnieniu(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
mamy nadzieję, że przyjdzie czas, że będziemy wszyscy razem.Moja pamięć i
modlitwa.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał. Czuwaj nad swoimi
bliskimi, którzy zawsze o Tobie myślą."
Zgłoś SPAM
ADAŚ
MARCIN, MOJA WIECZNA PAMIĘĆ.
AGNIESZKA - MOJA SIOSTRA ODESZŁA, POSZUKAJ JEJ.
Zgłoś SPAM
JA
(*)<(*)<(*).
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
KOCHANIE MOJE *****
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
są rzeczy, których cofnąć nie można, tak jak miłości do Was dzieci nasze
ukochane bo miłość to nieśmiertelność. Moja pamięć i modlitwa za
wczorajszy dzień i dzisiejszy
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak to jest, że każda łza ma swój tor wyrzeżbiony w ludzkiej twarzy,
jedyny, niepowtarzalny, wypracowany, wyżłobiony wielokrotnością, słonym
smakiem, bólem, żalem....
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Trudno jest zasnąć... w oczach mam łzy... wspominam tamte dni - jak dalej
żyć?
kiedy brak już sił...KOCHANY SKARBIE MÓJ.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.