Udręczone nasze serca, dobra i tkliwa noc aksamitnym otula
płaszczem...delikatnie i czule w słabego ciała udręce, nieodłączny i
wierny lęk po policzku głaszcze...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Można oczy zamknąć na rzeczywistość ale nie na wspomnienia (*)
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
KOCHANIE, odejście na zawsze, to tylko przejście,... tak jak narodziny.
MÓJ SKARBIE.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskigo
Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet
nadzieja..A. Kamieńska
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć..Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE...NA ZAWSZE!!
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Ci płonie. Spoczywaj w pokoju,a
światło niech zawsze będzie z Tobą.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dla nas świat bez Was się kończy i my tego nie zmienimy, nie zmienimy choć
tęsknimy, tęsknimy za Wami bo Was kochamy....gdybyście mogli
wrócić...bądżcie przy nas ....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Choć prawda jest taka Że dla Nich na zawsze Stanęły słoneczne zegary To
ciągle są obok By w tym co robimy dodawać nam siły i wiary(*)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Kolejny smutny 23,Marcinku,pamiętamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, obecnie nie jestem w stanie być na tej stronie z TOBĄ I TWOIMI
NIEBIAŃSKIMI BRAĆMI. TY wiesz dlaczego...
Będę w każdej chwili myślami i modlitwą. SKARBIE, WYBACZ/WYBACZCIE mi
Wszyscy.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Paulo Coelho napisał: prawdziwa miłość przetrwa każdą rozłąkę.
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ujrzeć świat w ziarenku piasku i niebo w polnym kwiecie, zamknąć w swojej
dłoni nieskończoność, a wieczność w jednej godzinie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Co dzień znicz cichutko płonie Lekkim wiatrem kołysany Obok kwiaty świeże
Wiesz od kogo Aniołku ode mnie od twojej Mamy(*)
Zgłoś SPAM
Helenka
Basiu, znam TWÓJ stan, więc się dziwię.
Serdecznie CI współczuję.
Marcin, Mama bardzo CIĘ KOCHA I TĘSKNI. Odpoczywaj w spokoju u boku PANA.
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, przepraszam, poprzednim wpisem popełniłam niewybaczalny błąd!!
tym bardziej jest mi smutno - WYBACZ SKARBIE.
Muszę to naprawić w modlitwie.
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
23-dzień miesiąca lipca - to czas największego dla nas szczęścia - bo
oczekiwania -na CIEBIE KOCHANY SKARBIE.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.