łza jest najdroższą perłą. ..Soren Aabye Kierkegaard.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo tęsknię, KOCHANIE MOJE(***)
LUSI, dziękuję za pamięć.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku....Z całego serca dziękujemy za
światełka modlitwę pamięć podczas naszej nieobecności dla Anetki.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego ...dobranoc aniołku .
Zgłoś SPAM
wiesław młynarczyk
Dla ciebie światełko Marcinku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteśmy od siebie tak daleko, odcięci wstęgą- błękitną rzeką, myślami
czekamy....tęsknimy ogromnie, tak bardzo chcielibyśmy Was zobaczyć....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie widzę Ciebie... Nie słyszę Ciebie... A posiadam piękny skarb..! Klucze
do Twego serca bram. I swoje przed Tobą otwieram. Cudowny to dar posiadać
Takiego Anioła w niebie (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne wrześniowe światełko Marcinku...
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Ukochane SERCE MOJE, tak bardzo CIĘ brak!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę, a w
nas tylko smutek i tęsknota...i miłość do Naszych Aniołków
Zgłoś SPAM
Inna cierpiąca matka
Zapalam CI znicz pamięci Marcinku.
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
bo podobno ten kto kocha-rozumie, my dajemy Wam Marcinku część z siebie*♥*
byśmy mogli zrozumieć czemu jesteście tam-w niebie ;( *♥* a nie tu na
ziemi, gdzie inni szukają Ciebie..
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Bóg Cię powołał do Królestwa nieba, z Jego wolą pogodzić nam się
trzeba. Chociaż jest tak bardzo ciężko.
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Kochać CIĘ będę do końca moich dni i jeszcze dłużej - mój SKARBIE.
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Jestem SKARBIE, jestem... wprawdzie nie mogłam być na tych stronach, ale
sercem i myślami zawsze tu.
Tulę wszystkie NASZE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Póki żyjemy i śnimy w naszych sercach Was chronimy...rozum mówi, ze Was nie
ma, ale serce ciągle woła....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber - Boże, połącz nas w niebie z tymi, których ukochaliśmy na ziemi
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
-Marcinku- ja wyjeżdżam. Zapalam Ci dziecino kochana światełka do niedzieli
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.