Tak pięknie by mogło być na ziemi wiecznie zielonej, wystarczy wiedzieć,
gdzie wstaje świt i pójść w tę stronę...w stronę gdzie spotkamy Nasze
Ukochane Aniołki....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Marcinku...
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku - niby po urlopie a jednak przed kolejną operacją. Czy to się
kiedyś skończy?? Wiem że będziesz przy mnie a ja niezmiennie pozostaje z
Tobą w modlitwie. Odpoczywaj w pokoju[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zawsze będę szukał tej najprostszej drogi,
bym kiedyś nieśmiało mógł oglądać Ciebie.
I może zobaczę te najdroższe progi,
cicho zamknę furtkę tam wysoko w niebie.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - nasze serca ciągle tęsknią za Wami
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nie minie, żadne ze wspomnień nie zginie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber ,,Dzieli nas tylko czas”
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie stracimy tego, co nas kiedyś cieszyło. Wszystko, co darzymy
głęboką miłością, pozostaje częścią nas....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber PAMIĘTAMY !!!!!!
Zgłoś SPAM
Mama Marcina Panuszewskiego{*} ♥{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ci, którzy Was kochali i których kochaliście, na zawsze Was zapamiętają,
ponieważ wyryliście Wasze imiona w ich sercach, a nie na marmurze...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żeby wejść na któreś z kolei piętro musi być lina schody lub drabina
żeby wejść do Nieba wystarczy miłość (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wszystko na świecie prędko przeminie, Płomienie zgasną, woda przepłynie,
Przeminie radość i to, co boli, Minęło szczęście, przeszło cierpienie, A
pozostało tylko wspomnienie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pustka, Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia....i tylko marzymy
o tym, by mieć Was blisko siebie...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
MARCINKU ;( PAMIĘTAM ODPOCZYWAJ JUŻ NA ZAWSZE ;( [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy być kroplą deszczu tańczącą po ciemnym niebie...taką
malutką, szarą kropelką- bylibyśmy bliżej Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, a chcieliśmy
jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Bóg obiecał siłę na każdy dzień odpoczynek po trudzie, światło na
drogę, łaskę na czas prób, pomoc z wysoka, niezawodną przyjaźń,
nieśmiertelną miłość. - Annie Johnson Flint..zapalam światełko
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkieście nam uczynili pustki w domach naszych, nasze Kochane dzieci tym
odejściem Waszym.
Zgłoś SPAM
Mama
Niedziela..prosto po mszy idę do CIEBIE KOCHANIE.
Wszystkim Rodzinom Aniołkowym, dziękuje za pamięć, nie zawsze mogę tu być.
Jestem w modlitwie z WSZYSTKIMI NASZYMI DZIEĆMI.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.