Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki
świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co
spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, bardzo potrzebuję TWOJEJ opieki i rady...))Bądź blisko.
MARCINKU, SKARBIE MÓJ!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.Śpijcie spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nawet mnie nie pożegnałeś,
odszedłeś...
Moje serce poszło z tobą,
moja dusza, moje myśli,
radość, śmiech i spełnienie.
To wszystko poszło razem z Tobą,
Tylko ja nie mogłam IŚĆ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Musimy nasz smutek oswoić, musimy go nawet polubić, to nasza pamiątka po Was,
nie wolno nam jej zgubić....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia.Stanisław
Jerzy Lenc. zapalam światełko mojej pamięci dla Ciebie Aniele
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHAM CIĘ SKARBIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał. Czuwaj nad swoimi
bliskimi, którzy zawsze o Tobie myślą."
Niech drogę oświetlają Ci słońca promienie a każdy obdarzy cudownym
spojrzeniem(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Marcinku...Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber To nie był czas. To nie była pora.!!!!!.
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ (***).
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wieczność nie zamknęła przed Nami bramy,przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy....Światełko i modlitwa dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu, w każdej chwili i
w oddechu, we łzach, w kwiatach, w tęczy i w tęsknocie, która
męczy...wszędzie Jesteście Aniołki...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie Marcinku Kochany....
Zgłoś SPAM
Mama
Żadne, nawet najpiękniejsze słowa nie oddadzą tego co czują nasze serca.
UKOCHANE NASZE SKARBY, kiedy znów będziemy razem??
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są słowa które trudno wypowiedzieć. Są chwile które ciężko zapomnieć.
Są noce które przepłaczesz. Ale nie ma takiej sekundy która wróci chyba
,że w naszych snach Aniołki(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wy Tam, my Tu wciąż tkwimy czekając na spotkanie, wracajcie z tej podróży
niech ona snem się stanie. My dla Was wszystko w nagrodę uczynimy, by poczuć,
dotknąć, tulić....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.