Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Ciebie..Śpij
spokojnie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy patrzymy w nocne niebo, widzimy na nim mnóstwo gwiazd, każda świeci w
naszą stronę, tak jak oczu Waszych blask ...Marcinku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Za Tych, co skryli się w gęstej mgle
Krainy cichej i spokojnej,
Modlitwę serca w niebo ślę
Po tęczy barwnych wspomnień...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie niedzielne światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE - tak jak w MODLITWIE, proszę .... BOŻE, UŻYCZ MI POGODY DUCHA,
ABYM POGODZIłA SIĘ Z TYM CZEGO NIE MOGĘ ZMIENIĆ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
W głęboki spokój, niebiańską ciszę Dusza się Twoja zatapia powoli Tam,
gdzie już ludzkich głosów nie usłyszysz, Gdzie nic nie dręczy i nic nie
boli. Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Spoglądamy na Wasze zdjęcia...serca ściska ból z całej mocy, znów
wspomnienia powracają...znikąd zjawia się pytanie, nie ma na nie odpowiedzi,
czemu musieliście nas opuścić???
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wszystko na świecie prędko przeminie,Przeminie radość i to,co boli,
Minęło szczęście, przeszło cierpienie. A pozostało tylko
wspomnienie.Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE...******
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To ból okrutny jak dzieci odchodzą,ale trzeba żyć dla ich
pamięci..Odpoczywaj w pokoju.Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ludzie odchodzą tak szybko...i zostawiają ludzi, którzy za nimi tak bardzo
tęsknią....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie,Marcinku Kochany....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Ledwo rozkwitłeś, już Cię zerwano. Bóg tak rozkazał, Boga słuchano.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodziceAnetki Jucha
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i
modlitwa zostawiamy......
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu...w każdej chwili
i w oddechu, we łzach, kwiatach...i w tęsknocie, która męczy...zawsze
Jesteście, zawsze Będziecie...
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Kochany...ta nieszczęsna data zbliża się wielkimi krokami:( A jeszcze nie
tak dawno rozmawialiśmy na Wołoskiej o Twoim zapaleniu płuc i że jest dużo
lepiej..Odpoczywaj w spokoju Aniołku [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE.(***), nic więcej nie jestem w stanie napisać!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.