Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem...pustka i łza...pogodzić się z tym
nie możemy, że Bóg tak chciał....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Kogo Bóg najbardziej doświadcza w cierpieniach, tego bardziej też
kocha. W tym utrapieniu trzeba szukać woli Bożej" J.Popiełuszko
Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Moje smutne światełko pamięci,Marcinku z zapłakanego deszczem Poznania...
Zgłoś SPAM
Mama
W dniu TWOICH URODZIN - tulę CIĘ SKARBIE najmocniej, jak potrafię.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Marcinku..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miejsce, gdzie cisza roni łzy, bolesna cisza, nicość, zapalamy światełko -
symbol wiecznego życia...będziemy zawsze pamiętać, po drugiej stronie
odnajdziemy się....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
W tym Smutnym Dniu,Marcinku Kochany.....Rodziców mocno przytulamy....
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
Nie zapominam nigdy, tylko wyjątkowo trudno wyrazić cokolwiek w tych
wyjątkowo trudnydnych dniach.
WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM, SKARBIE!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
W głęboki spokój, niebiańską ciszę Dusza się moja zatapia powoli Tam,
gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę, Gdzie nic nie dręczy i nic nie
boli. Światełko i modlitwa w ten szczególny dzień
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć o Tobie będzie zawsze żywa .Światełko i modlitwę
zostawiam dla CIEBIE Marcinku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest największa...kochamy i
tęsknimy niezmiennie Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc, KOCHANIE MOJE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą...Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie....napawa
smutkiem, rozpaczą....jest tylko cudownym wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Twojej pamięci,Marcinku...
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANE SERCE MOJE !!! - gdzie CIĘ mam szukać?
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bo cóż warte życie bez Was ,Cóż warty piękny, jasny dzień
........Niedzielne światełko i modlitwa......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.