Wszyscy mamy nadzieję, że tam jest Ci dobrze, mimo tego, że zostawiłeś nas
tu wszystkich w wielkim smutku! [*]
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku bądź dziś szczególnie ze swoją Mamą bo bardzo cierpi. Pomóż Jej
to wszystko przetrwać i poproś Najwyższego Pana o siłę by umiała pogodzić
się z tym czego zmienić nie może....
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Kochany to już 3 lata jak Bóg wezwał Cię do siebie. Czas leczy rany ale
pamięć pozostaje na zawsze. Twego miejsca w moim sercu nigdy nikt nie zajmie.
Spoczywaj w spokoju [*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Paweł Wyszkowski z rodziną - Morąg
Marcinie. Cześć Twojej Pamięci..."To, co może wydawać się końcem,
okazuje się początkiem." Nadzieja w tych, którzy są, myślą,
pamiętają, wspierają się, są dla siebie dobrzy i życzliwi.
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,rocznicowe płomyczki pamięci dla Ciebie Marcinku...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
bo śmierć to zbyt mały powód by przestać KOCHAĆ.....Marcinuś
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
radość jest krótka, poprzedza ją jeszcze długa nadzieja, a po niej
zostaje jeszcze dłuższe wspomnienie. .. Jean Paul..Marcinku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dla mojego anioła Spoglądają na trudną drogę naszą, pod stopy anieli blask
nam sypią. Smutne myśli swymi skrzydłami gaszą.. Gaszą, aż radością nas
zadziwią. We śnie do serc nam zaglądają,(*)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Moja smutna jesienna pamięć,Marcinku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mijają bez Was dni...nie ma uśmiechu, pustka, brak ciepła Waszych dłoni,
zostały tylko łzy, sny a w nich Wy, wracacie w nich, chcemy spać i śnić...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI...GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE
SZLI..ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was słońce dla nas umarło, nie czujemy radości kwiatów, wciąż
wypatrujemy Was w Nieba błękicie, szukamy w kwileniu ptaków...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama
Życzliwych JEGO pamięci zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej przed
mszą Św.
Zgłoś SPAM
Mama
W 3-cią okrutną rocznicę Twego z nami rozstania ...dnia 23.X.br o godz.18,00
w środę, dzień Nowenny zostanie odprawiona msza św. w kościele Matki Bożej
Anielskiej w Skolimowie w JEGO intencji.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jak pojąć jak zrozumieć kiedy pusta poduszka i głucho w
telefonie......Światełko i modlitwa dla Was Kochane Aniołki.....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W smutny poniedziałek,Marcinku....
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, dla CIEBIE te gwiazdeczki do Nieba - ********
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.