Śpij spokojnie w noc cichą, Niech Cię sny kołyszą. Upajają barwną tęczą
I otulą ciszą. Śpij i śnij sny kolorowe, Boś zmęczony wielce. Ja położę
Ci pod głowę Za poduszkę - serce(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko naszej pamięci......
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Marcinku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Kochać to znaczy pamiętać zawsze, w pamięci ciągle odnajdywać Ciebie
Zgłoś SPAM
Kamil Domżała
W naszych relacjach czas nagle stanął w miejscu, ale nadejdzie chwila, kiedy
znów ruszy :-) Nadal trudno pogodzić się z tym co się stało - do zobaczenia
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystkim pamiętajacym i współczującym w tych bardzo trudnych dla mnie
dniach,
serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
KOCHANIE, minęło 3 lata, ale nic na lepsze się nie zmieni!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Marcinku To juz trzy lata..........Zawsze bedziesz miedzy nami, w pamieci i
sercach pozostaniesz.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
WIARA - POZWOLI TRWAĆ... NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ... MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE...ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE MARCINKU...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku*(((..dzisiaj przytulam Twoją Mamę szczególnie...na pewno Ty też Ją
przytulasz..wystarczy ,że zechce to poczuć...ze potrafi poczuć...
Zgłoś SPAM
Mama
...,i nie pytając o zgodę- przybył zegarmistrz światła -zabierając mój
oszlifowany
diament.
Skabie, TY WIESZ jak bardzo mi CIEBIE BRAKUJE!!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Najjaśniejsze światełka dla Ciebie Marcinku w ten smutny pełen wspomnień
dzień Bądź szczęśliwy w Raju....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chwil spędzonych z Wami pozostaną na zawsze i nadzieja, że się
spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty....Bądż dziś szczególnie blisko
Mamy Marcinie...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Rocznicowe światełko do nieba...((*))
Zgłoś SPAM
Marta
Zgłoś SPAM
Zuzia i Maciej
Zgłoś SPAM
Hania
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Trzy lata ,Marcinku Kochany,okrutne,pełne cierpienia,tęsknoty.....moje smutne
rocznicowe światełko..
Zgłoś SPAM
Halina Górska c.M.K.Jannasz
TRZECIA ROCZNICZ MIJA, JAK BÓG ZABRAŁ CIĘ DO SIEBIE...SMUTEK W SERCU, ŁZA NA
TWARZY...BĄDZ SZCZĘŚLIWY W NIEBIE...[[*]]❤❤
Zgłoś SPAM
Mama
Żadne słowa nie oddadzą mojego cierpienia, więc mogę tylko tyle na dziś,
SKARBIE.
KOCHAM CIĘ NIEZMIENNIE.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.