Będzie tylko cisza drgała, taka miękka i puszysta... Cisza, która Cię
zabrała na aniołów rajską przystań...(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pożegnać się z osobą, którą tak kochamy...pozostaje tylko nadzieja,
że ostatnie pożegnanie nie jest ostatnim...Ukochani
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śliczne cieplutkie sobotnie światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Cierpliwość jest codzienną formą miłości.Josef .Kard.
Ratzinger.Marcinku....imienniku....
Zgłoś SPAM
Mama
W ten smutny, kolejny dzień "23" -wysyłam tysiące płonących
kolorowych lampionów-
niech będzie przyjemniej. Bo inaczej można oszaleć.
KOCHAM CIĘ SYNKU !!!
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ, jakże ja CIĘ KOCHAM...))()
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Marcinku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nikt nie wie, czy ostatnie pożegnanie jest rzeczywiście ostatnie...gorąco
wierzymy, że Jesteście gdzieś Tam i że czekacie na spotkanie...Skarby
Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia. Antoine de Saint Exupery.
Światełko do samego Nieba zapalam dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
TWOJA MAMI
SKARBIE, jestem już w domu.
Jaka radość!... tulę do serca każdą cząstkę TWOJEGO TAMTEGO CIAŁA.
Tymczasem całuję TWOJE
ZDJĘCIE. *****
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze zniczem i
modlitwą
Prosimy o światełka dla Naszej Anetki podczas naszej nieobecności....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci których kochamy nie umierają nigdy,bo miłość to
nieśmiertelność....światełko dla Ciebie......śpij spokojnie......
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dnia żebyśmy nie czekali, nie ma godziny żebyśmy nie myśleli, nie ma
nocy żebyśmy nie płakali...brakuje nam Was Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Gdzie są dłonie Wyciągnięte, aby dotknąć?Gdzie włosy Które winny
krzyczeć z radości?Wyszarpali mi serce,A w zamian wstawili różę.Zakłują
mnie kolce (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
w ten bardzo deszczowy dzień moje jasne światełka zapalam dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rozstanie - gdy dociera, że nieodwracalne - tak strasznie boli, obezwładnia,
zabiera spokój i wszelką radość...tęsknimy Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie możemy codziennie świecic światełek dla Was (praca) ale codziennie
pamiętamy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.