Dla Ciebie,Marcinku Kochany,moje wieczorne światełko i pamięć....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
W ten ponury dzień życzę Ci Kochany Marcinku gorącego słonka w
Niebiańskiej Krainie bo wierzę że tam dotarłeś. Odpoczywaj w spokoju
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
....Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się nieśmiertelni, żyją w
sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli ...Światełko i modlitwę
zostawiamy ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za morze łez, za wielką górę smutku, skąd się nie wraca - los zabrał nam
Was...tak bez litości, jak w złym śnie...została nam tylko miłość,
tęsknota i wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mija tylko czas ... ból i smutek pozostają .... [*] PAMIĘTAM [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
wartość życia jest inna , gdy stracimy kogoś, kogo kochaliśmy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łzy...rozdarte wspomnienia...cisza niczym powrotu obietnica...na do widzenia
Kochani...
Zgłoś SPAM
IWONA
MARCINKU, w imieniu TWOJEJ MAMY i moim własnym zapalam światełka i cichą
modlitwę.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jest taki ból,którego nic nie ukoi…Jest taki strach,którego nic nie
pokona…
Jest taki żal,który nigdy nie zniknie…Jest taka tęsknota,która już zawsze
zostanie…Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Twojej Pamięci,Marcinku Kochany....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Świeci słońce, świecą gwiazdy na niebie, a my...my wciąż tęsknimy do
Was...nie chcemy bogactwa, ziemi i nieba...nam tak bardzo Was potrzeba...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Przez noc droga do świtania-Przez wątpienie do poznania-Przez błądzenie do
mądrości-Przez śmierć do nieśmiertelności.Bo na zawsze pozostaniecie w
naszej pamięci i w sercach.Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
światełko na niedzielę zapalam dla Ciebie Aniołku Marcinku
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie światełko na niedzielę........
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH-♥♥♥ŚWIATEŁO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY....ŚPIJCIE SPOKOJNIE
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.