KOCHANIE, spadł pierwszy tej jesieni śnieżek...jest zimno, napewno zostały
zniszczone wszystkie piękne kwiaty u CIEBIE, ale cóż to znaczy? Będziesz
miał najpiękniejsze róże w modlitwach. SKARBIE MÓJ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ktoś ciągle o Was marzy, ktoś smutek ma na twarzy, ktoś ciągle na Was czeka
i tęskni bardzo gdzieś z daleka.... Dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Marcinkowi,moja smutna pamięć....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
łez za Wami nikt nie jest w stanie nam osuszyć. Światełko dla Ciebie Aniele
♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają…Żyją inaczej, ale wciąż
blisko nas czuwają i czekają naszego spotkania…Nasza pamięć i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANY SKARBIE, zapalam CI gwiazdeczki.******
Swiatełka dla WSZYSTKICH ANIOŁKÓW, WSZYSTKICH!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jeszcze nie w domu, ale już dostęp chwilowy do komputera. Dziękuję z całego
serca za pamięć i znicze dla Anetki. Dla Ciebie Światełko i modlitwę
zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak daleko od Was...tak długo Was nie widzimy, wciąż tęsknimy, myślimy i
płaczemy za Wami, karmieni wspomnieniami czekamy...do spotkania Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wszystko się kończy,
wszystko przeminie...
I sen się przerwie
- słodkie marzenie...
Lecz coś jest w duszy,
co nigdy nie minie...
I wciąż trwać będzie,
a tym jest - wspomnienie...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
SZYBKO MIJAJĄ SZCZĘŚLIWE DNI...MIŁE LATA ...
POTEM SIĘ O WAS TYLKO ŚNI ...
MYŚLI DO WAS WRACAJĄ ... I NIEJEDNA ŁZA W OKU BŁYŚNIE...A SERCE Z BÓLU
ŁKA...[*] ♥ [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kolejny dwudziesty trzeci minął wczoraj,Marcinku..tak strasznie smutno....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cisza, pustka, mrok...odebrano nam to co najdroższe...życie jest kruche i
tajemnicze, czasami bardzo zaskakujące...potrzebujemy Was, tęsknimy coraz
bardziej....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Dla Marcinka, dla Imiennika*
Zgłoś SPAM
Mama
W tę smutną, szarą niedzielę - najcieplejsze ogniki dla CIEBIE, KOCHANIE.
Na zawsze MÓJ!!!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na niedzielę.
Zgłoś SPAM
Lusia
"Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni."..FILIPPO
P. ...światełka i modlitwa dla Marcinka...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.