Pamięć sprawia,że jest nam łatwiej.Pamiętamy
uśmiech,słowa,chwile.obraz,którego nic i nikt nie zniszczy.Jest z nami na
zawsze.Nigdy nie przeminie.Jest nieśmiertelny.Światełko i modlitwę
zostawiamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci,co odchodzą, wciąż z nami są. I żyją obok nas. Światełko i modlitwę
zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tysiące zapalonych zniczy...w każdym wspomnienia i pamięć o
Bliskich...kiedyś wszyscy się spotkamy i będziemy pięknymi Aniołami...znowu
razem na zawsze
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć o Tobie będzie zawsze żywa. Światełko i modlitwę
zostawiam dla CIEBIE MARCINKU.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Marcinku ,dla Ciebie to smutne światełko...Pani Basiu
kochana,dziękujemy,przytulamy,myślimy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mówimy do Was z nadzieją w sercu, że wciąż Jesteście przy nas... serca
miłością przepełnione wciąż czekają...cisza, pustka, noc...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Potrzebne są lata,
aby zrozumĭeć jak pĭękne
są chwile ..."
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
Pani Moniko, Panie Andrzeju - DRODZY DZIADKOWIE, jestem z WAMI w te smutne
okolicznościowe DNI.
DIECI KOCHANE BĄDŹCIE DUSZYCZKAMI PRZY NAJBLIŻSZYCH.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko naszej pamięci wraz z modlitwą zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełko pamięci dla Marcinka...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...pamiętamy Marcinku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Człowiek umiera naprawdę dopiero wtedy kiedy wszyscy o nim zapomną. Ty
ciągle żyjesz w naszych sercach i pamięci i żyć będziesz
zawsze.Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ, TAK BARDZO MI CIEBIE BRAKUJE!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥Ci, którzy żyją nadzieją,♥♥♥widzą dalej.♥♥♥ Ci, co
żyją miłością,♥♥♥widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją
wiarą,♥♥♥widzą wszystko w innym świetle.♥♥♥Zostawiamy światełko
i modlitwę ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Mama
Na dobranoc tulę do serca MOJE KOCHANIE..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne tłumaczenia zrozumieć nam nie pomogą...została nam nadzieja, że
przemieniliście się w pięknych Aniołków, patrzycie na nas z góry...w
naszej pamięci, w naszych sercach Jesteście...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Kiedy WAS nie ma,
to jakby niebo miało się rozstać na zawsze ze słońcem ◠✿◠◡◠✿
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech to światełko zapalone na dzisiaj prowadzi Cię wprost do Boga
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.