Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.../Maria
Kallergi/.Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą...a teraz...idziemy na cmentarz śniegiem białym,
alejką zasypaną, w ręku znicz, twarz zapłakana...a każde przejście przez
cmentarną bramę otwiera w naszych sercach ranę
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Coraz smutniejsze światełko,Marcinku kochany....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście- takie były wyroki Boskie, ale gdy patrzymy w głąb naszych serc
to Wy Jesteście - na zawsze Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy !!!!!!!.
Zgłoś SPAM
Mama
W tę mroźną niedzielę, miliony światełek dla CIEBIE SKARBIE, ABY OGRZAĆ
TWOJĄ DUSZĘ.
MARCINKU, KOCHAM I TĘSKNIĘ NIEUSTANNIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI...GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE
SZLI..ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tymczasem ...rozstaliście się z nami...lecz nigdy z naszymi sercami i
myślami...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na mrożną sobotę.Niech Cie ogrzewa.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Piszemy do Was wiersze, dzielimy się wspomnieniami, a wszystko po to abyście
wiedzieli, że pamiętamy i kochamy...Aniołki Nasze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..Usta milczą ,dusza płacze zawsze będzie już inaczej....Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Smutne dobranoc ,Marcinku kochany,w ten smutny kolejny
23...pamiętam..Mamusiu,przytulam mocno...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo...słowa nie określą naszego żalu, nie pokażą
bezsilności wobec smutku, nie ma Was z nami...zostaliśmy sami z ogromnym
bólem...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy.światełko i modlitwa(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE, nie ma CIEBIE a przecież JESTEŚ.
Codziennie otwierając tę stronę, rozmawiam z TOBĄ, pytam o różne sprawy
itd...
KOCHAM CIĘ.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć sprawia,że jest nam łatwiej.Pamiętamy
uśmiech,słowa,chwile.obraz,którego nic i nikt nie zniszczy.Jest z nami na
zawsze.Nigdy nie przeminie.Jest nieśmiertelny.Światełko i modlitwę
zostawiamy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.