Jednego dotyku Waszego nam brakuje...
Jednego nawet słowa prostego
Jednego całusa
Jednego spojrzenia jedynego w świecie uśmiechu MARCINKU ♥†
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE, NA ZAWSZE MOJE!!
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dla Ciebie Marcinku....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
....Jak wiele krzyku może kryć milczenie...Milczenie zranionych serc...…W
milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Tobie..[*]Śpij...Zostawiamy światełko
i modlitwę
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku..29 mam kolejną operację, tym razem na Wołoskiej....Boję się
potwornie... Pomóż mi, błagam...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy naszym myślom bo tylko one, gdy zechcą mogą być blisko Was
Ukochane Aniołki...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i
modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A Wy i Wasze buzie uśmiechnięte we wszystkim widzimy dookoła...i my
nieobecni, zadumani...a Wy w naszych myślach na okrągło, w każdym uśmiechu,
w każdym drgnieniu...
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE, TY WIESZ WSZYSTKO,... nie jest zle i to musi narazie wystarczyc.
Spij w spokoju ... bardzo, bardzo CIE KOCHAM.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko wraz z modlitwą na ponury i smutny czwartek zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy być z Wami razem i wszędzie...żal serca ściska z całej
mocy...tęsknota...czemu naszego bólu nic i nikt nie może ukoić?
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Wspomnienie jest rajem, z którego nic nas nie może wypędzić " (
Jean Paul )
Światełko pamięci [***].
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to,co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ, dzisiaj będę wiedziała więcej...)))
KOCHAM i BARDZO TĘSKNIĘ.
TULĘ WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo...za Waszą obecnością, za Waszym uśmiechem, za Waszym
spojrzeniem, za słowami...samotni, zagubieni i pełni wątpliwości jak
wytrzymać to wszystko....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
MODLITWY SZEPT I ŚWIATEŁKA BLASK NA ZNAK MOJEJ NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwę zostawiamy..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.