Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam
ducha mego w ręce Twoje.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama śpŁukasza Młot kupamięci pl
Zaniosę Ci bukiet kwiatów
i znicz zapalę na grobie.
Wezmę gitarę ze sobą
i zagram balladę o TOBIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Morze łez wypłaczemy nim Was wreszcie zobaczymy...ale nie umiemy inaczej,
będziemy czekać....
Zgłoś SPAM
Mama
NAJDROŻSZE SERCE MOJE...****
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama śpŁukasza Młot kupamięci .pl
Łzy zawsze mają słony smak
Kiedy płacze serce
Łzy zawsze mają gorzki smak
Kiedy cierpi serce.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czekamy...w żalu i bezsilności na jakąś wieść od Was, może ją wiatr
przyniesie błądzący po lesie, że Jesteście niedaleko....Marcinku....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są ludzie,
którzy nie zawsze są blisko,
ale zawsze są
bliscy naszemu sercu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie wielką nadzieją.Światełko i modlitwę
zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Tyle nieposkładanych myśli... Tyle łez, Spływających po policzku, Niby to
niewiele, prawie nic... ... Lecz to wszystko co mam dziś ...MARCINKU *
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Każdy dzień to dzień smutku
dzień wspomnień,dzień żalu
dzień tęsknoty,dzień bólu
wspomnienia powrócą one
zostaną w mej pamięci
na zawsze...na wieki...do końca... ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedyś się wszyscy Tam spotkamy, będziemy pięknymi Aniołami i znów wszyscy
razem staniemy tylko już....w niebiańskim orszaku....
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
I cóż pozostało,
kiedy pęka serce?
Łez cichych
się wstydzić nie trzeba.
Gdy w uszach dudni
pytanie DLACZEGO ?
ich dusze jak ptaki
wzlatują do nieba..
Światełko dla ciebie aniele ..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Śmierci nie da się cofnąć.Na szczęście pamięć zatrzymuje nie tylko
te smutne kadry,ale też i radosne i to jest pocieszenie". Światełko i
modlitwę zostawiamy......
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, zawsze starałeś się żyć zgodnie z sentencją "CARPE
DIEM", czyżbyś przeczuwał....że najważniejsze jest DZIŚ?
Wszystko pamiętam, każdą chwilę...tak było.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Biała pierzynka za oknem,
biała pierzynka na drzewie.
A moje myśli leniwie
krążą wokoło Ciebie.
I nic się nie chce robić,
I na nic nie mam siły.
Wspominam tylko ciągle
te dni które już były.H.Surmacz
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.