W otchłani rozpaczy, w bólu samotności jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...tęsknimy Kochani, tęsknimy coraz bardziej...
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE******
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas" - Jan Twardowski.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: oni tu
byli...Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Bez nadziei, bez szans. Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota Każda myśl i
słowa otwiera niebios wrota… Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok
łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć maleńki znak, że jest Wam Tam dobrze i że czekacie...Aniołki
Ukochane....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI...GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE
SZLI..ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
moja smutna pamięć...
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nawet gdybyśmy chcieli wykrzyczeć głośno swój ból, to i tak nic nie da,
więc łzy płyną cichutko...choć i one nic nie zmienią- najgorsza jest
bezradność...
Najpiękniejszą rzeczą, jaką można komuś
ofiarować to pomyśleć o nim...
Bo wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy,
gdy tak wiele dzieli...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ SERCE JUŻ BĘDZIE ZAWSZE KRWAWIĆ NASZE KOCHANE
ANIOŁKI ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
W smutną niedzielę,Marcinku Kochany...
Zgłoś SPAM
Mama
Niech wszystkie gromnice, które dziś zapalimy oświetlą WAM DROGĘ DO
PANA...KOCHANE
NASZE DZIECI.
SKARBIE MÓJ, bardzo tęsknię, bardzo!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nadchodzi taki dzień w którym coś się kończy a coś zaczyna
Przychodzi nagle niezaplanowany Zabiera to co kochamy Musimy się
pożegnać iśc dalej...................
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Lusia
Pierwsze,sobotnie światełko w następnym już miesiącu zimy,dla Marcinka...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.