Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcin Naczyński


* 16.08.1975

 

+ 23.10.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (159)
Licznik odwiedzin strony
209193
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć o Was Aniołki...pamięć co nie więdnie jak kwiat, nie obsycha jak łza, pamięć trwalsza niż kamień...jest też żal i smutek...i miłość do Was...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ Ci,którzy żyją nadzieją, ♥♥♥ widzą dalej.♥♥♥ Ci, co żyją miłością, ♥♥♥ widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją wiarą, ♥♥♥ widzą wszystko w innym świetle ♥♥♥. Światełko i modlitwę zostawiamy♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**).(**).(**).
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota jest jak biały Anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do nieba bliżej Ciebie...Marcinie
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Wolno mija dzień za dniem każda chwila jest mi snem jak marzenie bez słów, by zobaczyć ANIOŁKU CIĘ znów ;( ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Pamiętamy(°)(♥)(°) Światełko (°)(♥)(°) Modlitwę (°)(♥)(°)Zostawiamy(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Mama
Brak słów, aby cokolwiek tu wpisać....Wszystko znajduje się głęboko na serca dnie. KOCHANIE MOJE!!!
Zgłoś SPAM
Monika Churska mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Marcinku....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy oczy zamykamy, widzimy Was, bo w dzień na wszystko patrzymy bez czułości...gdy śpimy oczy nasze widzą Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
NIEBO - OZDOBIĘ Ci MARCINKU - BARWNĄ TĘCZĄ ♥[*]♥
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTWIAMY
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myśli do Was płyną, serce rwie się jak ptak...czy wiecie Kochani jak bardzo nam Was brak???
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
moje niedzielne światełko,Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**).(**).(**).
Zgłoś SPAM
Mama
W tę posępną niedzielę, najcieplejsze światełka dla CIEBIE...MÓJ SKARBIE.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   365   366   367   ...   581   582    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Hanna Miciak
24.10.2010