Marcin Naczyński
* 16.08.1975 + 23.10.2010
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie , woj. mazowieckie
Licznik odwiedzin strony 209193
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć o Was Aniołki...pamięć co nie więdnie jak kwiat, nie obsycha jak
łza, pamięć trwalsza niż kamień...jest też żal i smutek...i miłość do
Was...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ Ci,którzy żyją nadzieją, ♥♥♥ widzą dalej.♥♥♥ Ci, co
żyją miłością, ♥♥♥ widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥ widzą wszystko w innym świetle ♥♥♥. Światełko i modlitwę
zostawiamy♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**).(**).(**).
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota jest jak biały Anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do
nieba bliżej Ciebie...Marcinie
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Wolno mija dzień za dniem każda chwila jest mi snem jak marzenie bez słów,
by zobaczyć ANIOŁKU CIĘ znów ;( ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Pamiętamy(°)(♥)(°) Światełko (°)(♥)(°) Modlitwę
(°)(♥)(°)Zostawiamy(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Mama
Brak słów, aby cokolwiek tu wpisać....Wszystko znajduje się głęboko na
serca dnie.
KOCHANIE MOJE!!!
Zgłoś SPAM
Monika Churska mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Marcinku....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych
marzeniach.Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy oczy zamykamy, widzimy Was, bo w dzień na wszystko patrzymy bez
czułości...gdy śpimy oczy nasze widzą Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
NIEBO - OZDOBIĘ Ci MARCINKU - BARWNĄ TĘCZĄ ♥[*]♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTWIAMY
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myśli do Was płyną, serce rwie się jak ptak...czy wiecie Kochani jak bardzo
nam Was brak???
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas
złączy.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
moje niedzielne światełko,Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**).(**).(**).
Zgłoś SPAM
Mama
W tę posępną niedzielę, najcieplejsze światełka dla CIEBIE...MÓJ SKARBIE.
Zgłoś SPAM