Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka
patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...uśmiechnięci i szczęśliwi wśród
Aniołów Jesteście, my czuwamy....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci, którzy odchodzą znikają tylko z oczu......nigdy z serca (*) Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o
Was Kochani na zawsze trwa.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy być z Wami pośród deszczu i słońca, ocierać deszczowe łzy i
patrzeć na Was bez końca....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy i zawsze będziemy pamiętac..
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
Z bardzo snutnym sercem (ciągle musi się coś złego zdażyć), w tę
deszczową niedzielę
myślami jestem z TOBĄ KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Znów wspomnienia powracają i nie można spać pół nocy, każą patrzeć na
Wasze zdjęcia, serca ściskają z całej mocy, i pojawia się pytanie nie ma na
nie odpowiedzi...czemu musieli nas opuścić???
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I
CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasza miłość i tęsknota ciągle taka sama do Was Aniołki
Ukochane...walentynkowe serduszko Marcinku
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku przesyłam Ci najgorętsze serduszko walentynkowe i tysiące buziaków
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pokój Wam wieczny w cichej dolinie gdzie ból nie sięga i łza nie
płynie.Gdzie tylko słychać głos serdeczny "Pokój Wam wieczny"(*)
Tysiące walentynkowych serduszek wysyłam...dla WAS, NASZYCH ANIOŁKÓW-
WSZYSTKICH!!!
SKARBIE MÓJ, JAK SMUTNO - KOCHAM CIĘ BARDZO.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .Kochamy Was
Aniołki¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle lat, miesięcy, dni, przeżytych razem, każda chwila zapisana w pamięci
świetlistym obrazem...napełnieni smutkiem wspominamy dni, gdy byliśmy razem,
szczęśliwi....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Kogo Bóg najbardziej doświadcza w cierpieniach, tego bardziej też
kocha. W tym utrapieniu trzeba szukać woli Bożej" J.Popiełuszko
Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ !!!!
Zgłoś SPAM
Lusia
Choć życie przemija jak mrugnięcie powieki,pozostaje w nas miłość i
pamięć...lampeczki dla Marcinka...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.