Marcinku bądź przy Mamie Ona bardzo Cie potrzebuje. Ja zostawiam światełko i
gorącą modlitwę [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dla Ciebie,Marcinku kochany....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku*((((
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cóż możemy...palić kolejne znicze, ofiarować modlitwę, tylko tyle możemy
zrobić...każdy kolejny dzień odbiera nam wiarę, że Wrócicie...wspominamy,
pamiętamy ,kochamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę
zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie chcę mówić żegnaj nikt nie lubi tego słowa zwłaszcza my - może po
prostu nie powiem nic tylko uśmiech krzyżyk na czole i otarta nadzieją
łza
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.