Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....Dzieci Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Jak wypełnić stratę miłości swego życia ???
SKARBIE MÓJ.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o
Was Kochani na zawsze trwa.[★][★][★] Światełko i modlitwę
zostawiamy[★][★][★] Odpoczywajcie[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łzy, rozdarte wspomnienia, cisza niczym powrotu obietnica na do widzenia....w
pamięci i w sercach na zawsze......Basiu pozdrawiamy i zdrowia życzymy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Umiera się na wiele sposobów: z miłości,z tęsknoty,z
rozpaczy,ze zmęczenia,z nudów,ze strachu.Umiera się nie dlatego,by
przestać żyć,lecz po to,by żyć inaczej" Paulo Coelho[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Pamiętam,Marcinku...Basiu,przytulam..myślami i sercem z Tobą...
Zgłoś SPAM
TWOJA KOCHAJĄCA Mami
JESTEM I NATYCHMIAST PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM - CAŁEJ ANIOŁKOWEJ
RODZINIE
ZA PAMIĘĆ I SŁOWA OTUCHY.
DANUSIU, MONIKO, KRYSIU...SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wokół tylko cisza, znów zmierzch bez gwiazd, wśród łez, każda myśl to
cierń, bo los z nas drwi...my tu, Wy tam...Marcinku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żle nam bez Was, my tu, Wy tam Jesteście...odmykamy pamięci wrota, jak
wygląda nasze życie? to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*****Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze
zniczem i modlitwą*****
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Straciliśmy Was choć tak bardzo kochaliśmy...stoimy przy grobie, napisów nie
widzimy, dziwna mgła na oczach...czy Tam na górze Jesteście szczęśliwi???
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Moje światełko w ten smutny dwudziesty trzeci,Marcinku kochany....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Ci,którzy są w naszej pamięci nie umierają(°)(♥)(°)Żyją
inaczej,ale wciąż blisko nas czuwają i czekają naszego
spotkania(°)(♥)(°)Nasza pamięć i modlitwa(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Świat nie jest taki jakiego chcemy
Świat daje nam złudzeń tysiące
Wierzę że jeszcze możemy Go zmienić
Że jeszcze kiedyś zaświeci Nam słońce
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każde przejście przez cmentarną bramę otwiera w naszych sercach ranę..w
rękach znicz, twarz zapłakana..Byliście dla nas siłą, a teraz??? pamiętamy
i kochamy Nasze Aniołki Ukochane, tylko tyle możemy
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie kasuję w swoich uszach
pamięci twego głosu brzmienia
ani w swoich oczach -
odbicia twojego spojrzenia
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.