Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcin Naczyński


* 16.08.1975

 

+ 23.10.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (159)
Licznik odwiedzin strony
209165
Zapalone ponad rok temu
Lusia
Piękne płomyczki pamięci dla Marcinka...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....Dzieci Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Jak wypełnić stratę miłości swego życia ??? SKARBIE MÓJ.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o Was Kochani na zawsze trwa.[★][★][★] Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★] Odpoczywajcie[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łzy, rozdarte wspomnienia, cisza niczym powrotu obietnica na do widzenia....w pamięci i w sercach na zawsze......Basiu pozdrawiamy i zdrowia życzymy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Umiera się na wiele spo­sobów: z miłości,z tęskno­ty,z roz­paczy,ze zmęcze­nia,z nudów,ze strachu.Umiera się nie dla­tego,by przes­tać żyć,lecz po to,by żyć inaczej" Paulo Coelho[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Pamiętam,Marcinku...Basiu,przytulam..myślami i sercem z Tobą...
Zgłoś SPAM
TWOJA KOCHAJĄCA Mami
JESTEM I NATYCHMIAST PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM - CAŁEJ ANIOŁKOWEJ RODZINIE ZA PAMIĘĆ I SŁOWA OTUCHY. DANUSIU, MONIKO, KRYSIU...SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wokół tylko cisza, znów zmierzch bez gwiazd, wśród łez, każda myśl to cierń, bo los z nas drwi...my tu, Wy tam...Marcinku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żle nam bez Was, my tu, Wy tam Jesteście...odmykamy pamięci wrota, jak wygląda nasze życie? to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*****Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze zniczem i modlitwą*****
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Straciliśmy Was choć tak bardzo kochaliśmy...stoimy przy grobie, napisów nie widzimy, dziwna mgła na oczach...czy Tam na górze Jesteście szczęśliwi???
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Moje światełko w ten smutny dwudziesty trzeci,Marcinku kochany....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Ci,którzy są w naszej pamięci nie umierają(°)(♥)(°)Żyją inaczej,ale wciąż blisko nas czuwają i czekają naszego spotkania(°)(♥)(°)Nasza pamięć i modlitwa(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Świat nie jest ta­ki ja­kiego chcemy Świat da­je nam złudzeń tysiące Wierzę że jeszcze możemy Go zmienić Że jeszcze kiedyś zaświeci Nam słońce
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każde przejście przez cmentarną bramę otwiera w naszych sercach ranę..w rękach znicz, twarz zapłakana..Byliście dla nas siłą, a teraz??? pamiętamy i kochamy Nasze Aniołki Ukochane, tylko tyle możemy
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie kasuję w swoich uszach pamięci twego głosu brzmienia ani w swoich oczach - odbicia twojego spojrzenia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Pamiętamy(°)(♥)(°) Światełko (°)(♥)(°) Modlitwę (°)(♥)(°)Zostawiamy(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   362   363   364   ...   581   582    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Hanna Miciak
24.10.2010