Nie ma dotkliwszej boleści, niżli dni szczęścia wspominać, o Tych, co na
zawsze odeszli...Aniołki Ukochane tak tęsknimy.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★] Światełko [★][★][★] Pamięć [★][★][★] Modlitwa
[★][★][★] Dla Was Aniołki [★][★][★] Śpijcie spokojnie
[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Panie nasz...pamiętaj o Aniołkach naszych, niech szczęśliwi będą w
niebiańskiej krainie...my o Nich tu myślimy, w prośbach do Ciebie,
westchnieniach, Bądż Panie dla Nich opoką...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Marcinku...
Zgłoś SPAM
Mama
Nie zawsze mogę tu być, ale w sercu ....po wsze czasy - KOCHANIE MOJE.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
W tą drogę każdy z nas musi pójść Gdy ziemski czas się jego skończy Po
drugiej stronie naszego życia Bóg każdego z nas połączy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas
skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na
zawsze...Kochani...❤...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"TU Ciebie nie ma,lecz JESTEŚ przecież…
I pozostaniesz w jasnym świecie,
Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ.
A ona NIE UMIERA " [*]
Na zawsze w moim SERCU !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Tak trudno uwierzyć, że Was nie ma .ღ✿ღ Minęło tyle czasu ,a
ból i tęsknota nie ustają. ღ✿ღ Tak trudno się z tym pogodzić
.ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ Śpij Aniołku ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Was jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce nie
mogą uczynić nic więcej...❤...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Potrzebne są lata,aby zrozumĭeć jak pĭękne są chwile
"Światełka na dziś i za dni nieobecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥. W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tu, Wy tam...znów zmierzch bez gwiazd wśród łez...każda myśl to cierń,
bo los z nas drwi co dzień...tak trudno i tak boli. ❤ .
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE...*****
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥z Twojej gwiazdy patrzysz na
nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥my tu wciąż
trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥wciąż żyjesz w nas, wciąż
trwasz♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Póki żyjemy i śnimy w sercach Was chronimy...rozum mówi, że Was nie ma, ale
serce ciągle woła..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.