Światełko i modlitwę na dzisiejszy deszczowy dzień zostawiamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...Serduszka Nasze Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
Tulę do serca mojego UKOCHANEGO CHŁOPCA.
ŚPIJ SYNECZKU.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poranne światełko,Marcinku....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
dobranoc Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek idziemy myślimy o Was, gdziekolwiek jesteśmy myślimy o Was,
gdziekolwiek jesteśmy widzimy Was...lecz tam gdzie jesteśmy nie ma Was
Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ♥ڰۣڿڰۣڿ•♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Światełko i modlitwę
zostawiamy♥ڰۣڿ•♥˜”*°ڰۣڿ♥ڰۣڿ•˜”*°•ڰۣڿ♥ڰ
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Lusia
Po Waszej Stracie,tęsknoty nie ma końca...cieplutkie płomyczki...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wieczorne światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek
jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
Mama
Gdzie SKARBY NASZE, tam i nasze serca - WSZYSTKIE SKARBY UKOCHANE !!!
Odpoczywajcie w spokoju.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Odpoczywajcie w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]Jak wiele krzyku może kryć milczenie[♥][♥][♥]Milczenie
zranionych serc [♥][♥][♥ W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o
Tobie[♥][♥][♥]Śpij[♥][♥][♥] Zostawiamy światełko i
modlitwę[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne słowa nie określą naszego żalu i bólu, nie pokażą bezsilności
wobec smutku, nie ma Was z nami...a może???
Zgłoś SPAM
Mama
Niedzielne smutne światełko zapalam, KOCHANIE.
W południe będę u CIEBIE - CAŁUJĘ tymczasem.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.