Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcin Naczyński


* 16.08.1975

 

+ 23.10.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (159)
Licznik odwiedzin strony
209079
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwę na dzisiejszy deszczowy dzień zostawiamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko naszej miłości...Serduszka Nasze Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
Tulę do serca mojego UKOCHANEGO CHŁOPCA. ŚPIJ SYNECZKU.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poranne światełko,Marcinku....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
dobranoc Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek idziemy myślimy o Was, gdziekolwiek jesteśmy myślimy o Was, gdziekolwiek jesteśmy widzimy Was...lecz tam gdzie jesteśmy nie ma Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ♥ڰۣڿڰۣڿ•♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Światełko i modlitwę zostawiamy♥ڰۣڿ•♥˜”*°ڰۣڿ♥ڰۣڿ•˜”*°•ڰۣڿ♥ڰ
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Lusia
Po Waszej Stracie,tęsknoty nie ma końca...cieplutkie płomyczki...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wieczorne światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
Mama
Gdzie SKARBY NASZE, tam i nasze serca - WSZYSTKIE SKARBY UKOCHANE !!! Odpoczywajcie w spokoju.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Odpoczywajcie w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]Jak wiele krzyku może kryć milczenie[♥][♥][♥]Milczenie zranionych serc [♥][♥][♥ W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Tobie[♥][♥][♥]Śpij[♥][♥][♥] Zostawiamy światełko i modlitwę[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne słowa nie określą naszego żalu i bólu, nie pokażą bezsilności wobec smutku, nie ma Was z nami...a może???
Zgłoś SPAM
Mama
Niedzielne smutne światełko zapalam, KOCHANIE. W południe będę u CIEBIE - CAŁUJĘ tymczasem.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie światełko na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   354   355   356   ...   581   582    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Hanna Miciak
24.10.2010