..Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołku (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE I WSZYSTKIE NASZE SKARBY.....TAK BARDZO WAS BRAKUJE, SZCZEGÓLNIE
W TEN ŚWEIĄTECZNY CZAS....)))
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Moje szczęście odeszło....widziałam jak znika we mgle...już Go nie
zobaczę, zostawiło mnie...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W Niedzielę Palmową,Marcinku.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Światełko i modlitwę na niedzielę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
W tę Palmową NIEDZIELĘ, przeżywam JĄ wspólnie z TOBĄ.
Po mszy udam się prosto do CIEBIE zanieść poświęconą palmę.
Tulę WSZYSTKIE NASZE UKOCHANE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥)Z całego serca dziękujemy(♥)za pamięć wirtualną i ogromne wsparcie w
dniu 28 urodzin naszej Ukochanej Córeczki(♥)Światełko i modlitwę
zostawiamy(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żle nam bez Was, my tu, Wy tam Jesteście...patrzymy na odbicie w lustrze,
odmykamy pamięci wrota, jak wygląda nasze życie...to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Im bliżej Świąt, tym trudniej na duszy....nie jestem w stanie tego znieść,
SKARBIE UKOCHANY.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
.❤.Marzenia o Was malują obrazy pędzelkiem tęsknoty codziennie po tysiąc
razy.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ktoś o Was ciągle marzy i smutek ma na twarzy, ktoś na spotkanie czeka i
tęskni gdzieś z daleka....w oczach ma łzy i ciągle tęskni, tęskni,
tęskni...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
To co mamy w rękach
- jest chwilowe…
to co mamy w sercu
- zostaje na zawsze….(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, cztery lata temu wspólnie oglądalismy narodowy dramat....nic
wówczas nie wskazywało, że tego samego roku dotknie to naszą rodzinę!
Jak nieprzewidywalne są ludzkie losy - SKARBIE MÓJ.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.