SKARBIE MÓJ, co mogę dzisiaj napisać?
TY DOBRZE WIESZ jakie mogą być święta bez CIEBIE.
Przytulam WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was Ukochani
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości.
Dziękujmy za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiamy serdecznie.
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Dla Ciebie ,Marcinku kochany,smutne światełko w smutny Wielki Piątek....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie miej do Niego żalu
że podarował ci krzyż...
Sobie też nie zostawił nic więcej
możesz oprzeć się na nim
by skoczyć wzwyż ...
ks.Wacław Buryła
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach na zawsze będzie Wasz obraz...nasza miłość niech Was otula
każdego dnia...Bądżcie z nami Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwę zostawiamy w Wielki Piątek dla Was Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Małe, ciche chwile szczęścia...żyją w nas i są z nami...pielęgnujemy je
jak diamenty...wspomnienia o Was Aniołki bo tylko one nam zostały....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na Wielki Czwartek(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ (°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°)
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie Twoich wiernych o Panie zmienia się ale się nie kończy...a na ziemi
zniczem niezgasłym się pali żal i pamięć tych co zostali....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama
Kolejny smutny 16-ty dzień miesiąca... tymbardziej, że świąteczny, SKARBIE
MÓJ
KOCHANY.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nigdy nie minie, żadne ze wspomnień nie zginie...dlaczego to
co piękne szybko przemija? Kochani pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE, tylko tyle w tej chwili mogę napisać...MArcinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie......Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pustka, bo Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć...i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko Aniołki...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.