Zaschnięte łzy, myśli uśpione, smutek ukryty na dnie, lecz płomyk pamięci
tlić się zawsze będzie, na zawsze pamiętamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Światełko ❀❤❀ modlitwę ❀❤❀ zostawiamy ❀❤❀
Odpoczywajcie ❀❤❀ w pokoju ❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA ¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marcinkowi....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jasne Anioły utuliły Was do snu...a Wy uśmiechacie się do nas zza nieba
kręgu, bo kiedyś, gdy skończy się świat spotkamy się wśród jasnych nieba
łąk...tęskno nam...
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
W drugi Dzień Świąt,Marcinku kochany..Mamuniu,przytulamy ciepło….
Zgłoś SPAM
TWOJA MAMI
Świątecznie tulę do serca moje KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Poniedziałkowe i jeszcze
Wielkanocne światełko pamięci dla Ciebie((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku świąteczne światełko pozostawiam a dla Twojej rodziny
najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Panie w niebiosach, z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie- pamiętaj
o Aniołkach Naszych- my w sercach na zawsze Ich mamy...świątecznie
pozdrawiamy Aniołkową Rodzinę
Zgłoś SPAM
TWOJA MAMI
Wierząc w ZMARTWYCHWSTANIE PANA - pozostaje nam nadzieja!!
SKARBIE MÓJ i WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na
nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż
trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz
♥♥♥ Marcinku ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,ciepłe płomyczki Wielkanocne wraz z pamięcią i modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Przez cierpienie do gwiazd "Świąt spokojnych i radosnych w dniu
Zmartwychwstania Pańskiego dla bliskich życzę (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wielkanoc i w sercach nadzieja, ze Nasi Bliscy patrzą na nas z
nieba...spokojnych i zdrowych Świąt, dużo siły dla całej Aniołkowej
Rodziny- sercem i myślami razem Gosia i Jacek ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
wiesław młynarczyk
światełko wielkanocne dla ciebie Marcinku
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Wielką Sobotę dla Ciebie. A Twoim bliskim niech
Zmartwychwstały Chrystus doda sił, aby wytrwali w wierze w spotkanie z Tobą w
niebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.