Kiedy odchodzi człowiek bliskość ulatuje jak ptak, w sercu zostaje wyrwa, w
którą wdziera się tęsknota....tęsknota głód bliskości...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Święty Janie Pawle II miej w opiece całą naszą Aniołkową rodzinę.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W te szczególną niedzielę - Niedzielę Miłosierdzia
Bożego[★][★][★]zostawiam Tobie Marcinie moje nieustające światełko
pamięci[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Mama
W ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I WYJĄTKOWY DZIEŃ KANONIZACJI PAPIESKICH,
MÓDLMY SIĘ
ABY WZIELI POD SWOJĄ OPIEKĘ ....WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI.
KOCHANIE WYCHODZĘ NA UROCZYSTOŚCI W ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★] Światełko z modlitwą w Niedzielę Miłosierdzia
Bożego[★][★][★]Zostawiamy[★][★][★] Odpoczywaj [★][★][★]
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa i śliczne światełka w tym WAŻNYM DNIU...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Deszczu krople na oknie i łzy na naszej twarzy, i marzenia...patrzymy na
deszcz, na ulicę, na innych ludzi i tak byśmy chcieli ze snu Was obudzić...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne sobotnie światełko,Marcinku kochany....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Najlepszym pamiętnikiem jest S E R C E Ono pamięta tych, którzy są godni P A
M I Ę C I...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy odchodzi Ktoś Bliski...rozpaczą sięgasz gwiazd...dziś wiemy na pewno
Jesteście zawsze blisko nas...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE MARCINKU ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Mama
MARCINKU i WSZYSTKIE UKOCHANE ANIOŁKI, BĄDŹCIE BLISKO NAS!!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co piękne odeszło na zawsze...jak więc znależć wiosenne promienie
słońca???
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech Twoja niebiańska podróż będzie pełna pięknych barw, niech każdy
dzień jaśnieje światłem dobra.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości.Jim Morrison
Zawsze Będziesz w Naszej Pamięci...{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*} Światełko i
modlitwę zostawiamy {*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami...w naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i
nasza miłość, która Was otula każdego dnia....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny 23,Marcinku kochany...pamiętam....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•¤»((¯♥¯))«¤• .•¤»((¯♥¯))«¤•Światełko i modlitwa dla
Ciebie .•¤»((¯♥¯))«¤•.•¤»((¯♥¯))«¤•
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.