Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany...
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, BYŁEŚ i ZOSTANIESZ....na zawsze w moim rozdartym sercu ///naprędce
pozszywanym.
Niedzielne światełka dla WSZYSTKICH NASZYCH ANIOŁKÓW zapalam.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dopóki pamiętamy o Nich, Oni są w nas...nawet w tych szarych dniach, kiedy
wszystko okrywa się smutkiem....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione, co
przeżyliśmy już się skończyło, przepadło szczęście wymarzone...
Zgłoś SPAM
Mama
W ŚWIĘTO KRÓLOWEJ POLSKI,...prośmy o JEJ WSTAWIENNICTWO U BOGA dla
WSZYSTKICH
NASZYCH UKOCHANYCH ANIOŁKÓW*****
KOCHANIE MOJE, na zawsze bedziesz ze mną i przy mnie.....wiem to!
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Choć Cię nie ma wśród nas,jesteś kropelką rosy na liściu,łezką w
oku,powiewem wiosennego wiatru,jasno świecącą gwiazdą nocą,barwną tęczą
po burzy.Nie można zobaczyć,nie można dotknąć,ale można poczuć
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀Po cóż więc marzyć i śnić,gdy tęsknota w sercu pozostawia
pustkę i zerwaną nić. ❀❤❀Boże zabierasz tych których kochamy ,a nam
zostawiasz krwawiące rany❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy❀❤❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ulecieliście jak Anioły ku górze...niech zawsze płonie dla Was ten
płomień, który niesie cień pamięci od tych co noszą Was w sercach i
myślach...za 2 dni nieobecności z powodu awarii komputera ***❤***
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku dziś mija 17 lat jak odeszła moja mama. To był trudny czas i do
dziś nie mogę się z tym pogodzić ale wierzę że tam jesteście
szczęśliwi. Smutne światełko i modlitwę pozostawiam [*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
z dzbanów marzeń wypłukuję kurz okruszyny wspomnień liście lata płynie
życie wartkim nurtem dni z tego świata do tamtego świata ...(*)
Zgłoś SPAM
Mama
Nadszedł maj,... MÓJ SKARBIE dla CIEBIE i WSZYSTKICH NASZYCH UKOCHANYCH
ANIOŁKÓW
NAJPIĘKNIEJSZE MAJOWE KWIATY.
Miesiąc poświecony MATCE BOŻEJ, MÓDLMY SIĘ O JEJ OPIEKĘ NAD naszymi
SKARBAMI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•**•. Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich po wsze czasy .•**•.
Światełko .•**•. Modlitwę .•**•. Zostawiamy .•**•. Odpoczywaj
.•**•. W spokoju .•**•.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Smutne dobranoc Marcinku....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Nie ma chwil, których nie warto pamiętać(°)(♥)(°) nie ma
dni, których nie warto wspominać(°)(♥)(°)nie ma ludzi,których nie warto
kochać(°)(♥)(°) Kochamy Was Aniołki (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już do końca naszych dni patrzeć będziemy w przeszłość, żyć z dnia na
dzień w tęsknocie za Aniołkami Naszymi....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣ”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Ten ból i tęsknota nigdy nie
zgaśnie tak jak pamięć o Tobie nigdy nie zaśnie
˜”*°•ڰۣڿ♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście...i Jesteście naszą radością, naszą nadzieją, naszym
słoneczkiem, naszym cieniem, naszą miłością, naszym kochaniem... los nam
okrutny zesłał rozstanie...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..•**•.•**•...•**•.•**•..
..•**•.•**•...•**•.•**•.. Bądź pamięcią w sercach swoich
bliskich po wszystkie dni.... ..•**•.•**•...•**•.•**•..
..•**•.•**•...•**•.•**•..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.