Ból rozstania nigdy nie osłabnie, a miłość pozostanie na zawsze niczym
wieczny podarunek... Marcinku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, każda noc bólem, godzina
wiecznością, wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko na chwilę, potem
znów przychodzi: tęsknota, ból i cierpienie.
Zgłoś SPAM
Mama
NIEDZIELNE ŚWIATELKO ZAPALAM....KOCHANY SKARBIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ NIEDZIELNE
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwa na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Codziennie palimy światełko - symbol wiecznego życia...będziemy zawsze
pamiętać ❤ Aniołki Ukochane...po drugiej stronie odnajdziemy się...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣڿ Najjaśniejsze światełko i modlitwę zostawiamy இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama
Pragnę, BYŚ mógł zawędrować na "Wyspy Szczęśliwe" by zaznać
wiekuistego spokoju,
wolnego od cierpień, pozbawionego codziennych trosk.
KOCHAM CIĘ MÓJ SKARBIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Tylko wspomnienia nam pozostały...pragniemy i chcemy wspominać wszystko i
wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.”
/Wisława Szymborska/
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W morzu tęsknoty pytamy - dlaczego? próżno próbujemy ożywić sny,
szczęście to tylko coś ulotnego, mrok zawsze zdławi słoneczne dni, choć
czas lekarzem, jednak zabija....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.