KOCHANIE, deszcz leje za oknami....tłukąc po szybach wprowadza jeszcze
bardziej
smutny nastrój.
WSZYSTKIM NASZYM SKARBOM ZYCZĘ CIEPŁA I SŁONECZNYCH DNI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co piękne odeszło...jak znależć promienie słońca??? Aniołeczki
Ukochane zawsze i wszędzie Jesteście z nami...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wspomnienie to rodzaj spotkania z Tobą Marcinie, moje nieustające swiatełko
pamięci dla Ciebie do samego Nieba [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`❤*•ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE `❤*• NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE WAS
ZA RĘKĘ TRZYMA `❤*•ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU `❤*•
Zgłoś SPAM
TWOJA MamI
KOCHANIE MOJE,... WSPOMNIENIE I MODLITWA OD CIOCI ZOSI.
WSZYSTKIM NASZYM SKARBOM TYSIACE GWIAZDECZEK DO NIEBA.
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa,światełko i pamięć dla Ciebie Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wypełniajcie swych serc bólem i smutkiem, tylko pamiętajcie o Nas
każdego dnia....odeszliśmy, żeby odpocząć na chwilę....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nadzieja na skrzydłach, przysiadła w duszy i śpiewa pieśni bez słów,
która nigdy nie ustaje, a jej dżwięki słychać nawet podczas burz. ...Z
nadzieją i modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych
rękach.
Tam,gdzie się kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka,
które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA.❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z nieobecności, której doświadczamy nie możemy i nie chcemy się
"otrząsnąć"....Jesteście z nami Aniołki zawsze cokolwiek
robimy....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę
zostawiamy...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Śpij spokojnie...[♥][♥][♥]
[♥][♥][♥]...Pamiętamy...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
TWOJA MamI
Wszystkie Nasze Najdrożźsze ANIOłKI, bądźcie TAM SZCZĘŚLIWE - WSZYSTKIE
BEZ WYJĄTKÓW
A nasze tu bycie, to jedna wielka udręka.
Modlitwę pozostawiam*******
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]...Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy...♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć bez Was....Pani Basiu dużo siły i zdrowia życzymy z całego serca...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku bądź przy swojej Mamie teraz szczególnie, gdy cierpi. Pani Barbaro
szybkiego powrotu do zdrowia życzę i o to będę się modlić [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.