˜”*°•ڰۣ”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Ten ból i tęsknota nigdy nie
zgaśnie tak jak pamięć o Was nigdy nie zaśnie
˜”*°•ڰۣڿ♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Śpijcie w spokoju
˜”*°•ڰۣڿ♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutno i wolno mija dzień za dniem,bez Ciebie Marcinie,każda chwila wypelniona
jest wposmnieniem o Tobie i oczekiwaniem na ponowne spotkanie,moje światełko
pamięci dla Ciebie ...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zgasłeś Aniołku cicho jak ścięty kwiat , w duszy bliskich rozszalała się
burza i pozostał łzami zalany świat....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
Mama śp.Roberta i Wiesia Walas
Odpoczywaj w spokoju Marcinku
Zgłoś SPAM
Mama
Niedzielne światełko dla CIEBIE SKARBIE.
Niestety, nie bedę mogła być u CIEBIE...muszę leżeć.
Jestem myślami ze WSZYSTKIMI KOCHANYMI ANIOŁKAMI.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne dobranoc Marcinku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zapomnimy...palimy świece, naszej wciąż żywej pamięci przesłanie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tyle jest serc, w których żyjesz Marcinie ..., moje zapłakane deszczem
światełko pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wiecznie w ich
towarzystwie... Fryderyk Nietzsche.Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne tłumaczenia zrozumieć nam nie pomogą...sięgamy do wspomnień, do
zdjęć, nie możemy powstrzymać łez tak bardzo nam Was brakuje Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
My tu na ziemi żyjemy po to, by móc znów Was ujrzeć i przytulić gdy w
końcu się znów spotkamy, moje piątkowe światełko dla Ciebie Marcinie ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.