W ten kolejny smutny dwudziesty trzeci,Marcinku kochany....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
Mama
23-ci dzień miesiąca.....SKARBIE JESTEŚ SYNEM BOGA, ON BARDZO CIĘ KOCHA.
MOJA TĘSKNOTA I SMUTEK SĄ WSZECHOGARNIAJĄCE.
TULĘ WSZYSTKIE NASZE NAJDROŻSZE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci ... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Blady księżyc krąży po niebie, maluje wzory na ciemnym tle, nasze serca tak
tęsknią do Was, a usta szepcą kochamy Was...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Marcinie ....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po
jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść./Maria
Kallergi/.❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Moje smutne światełko,Marcinku kochany....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Są chwile co w pamięci zostają i choć czas mija one nie mijają...Byliście,
Jesteście i Będziecie w naszych sercach, myślach, wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinowi [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy,
zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥
´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Światełko i modlitwę zostawiamy ●
♥ ●
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż...życie tak krótkie, a
takie męczące...mokre od łez żalu, tęsknoty, bólu...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech pamięć nigdy nie zgaśnie, jak płomień świecy, niech się pali bez
końca.(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
»̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« ....Usta milczą ,dusza płacze zawsze będzie
już inaczej »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« ....Światełko i modlitwę
zostawiamy. »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« ....
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE...******
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama
WSZYSTKIM NAJDROŻSZYM NASZYM ANIOŁKOM, SŁODKIE DOBRANOC !!!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście...a teraz Was nie ma, odeszliście z naszego życia do krainy
cienia...Byliście...mocno kochani, a teraz...pustka, cisza, ból, tęsknota....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.