Deszczowe, smutne, środowe światełko pamięci dla Ciebie Marcinie ...
[*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥Ci,którzy żyją nadzieją,♥♥♥widzą dalej.♥♥Ci,co żyją
miłością,♥♥♥widzą głębiej♥♥Ci,co żyją wiarą,♥♥♥widzą
wszystko w innym świetle.♥♥♥Zapalamy znicz na wszystkie dni naszej
nieobecności.Pamiętamy♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Panie w Niebiosach z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie- pamiętaj o
Aniołkach Naszych- my w sercach na zawsze Ich mamy....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marcinkowi...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak promyk słońca, który nagle zgasł, malutki listek, który z drzewa
spadł, tak Was nie ma pośród nas...lecz w naszych sercach Wy żyjecie ciągle
nam....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Marcinie
Zgłoś SPAM
Mama
DZIEŃ MATKI....przepełniony smnutkiem i tęsnkotą - taki będzie zawsze.
KOCHANY SKARBIE.
WSZYSTKIM NASZYM ANIOŁKOM ŚWIATEŁKA DO NIEBA.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętamy *****
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kochać Was było łatwo zapomnieć niemożliwe !!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żałoba w sercu noszona się nie kończąca, smutkiem przepełniona i
miłością płonąca, pamięć o Was Aniołki trwająca bez kresu...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
Kochamy Was nasze Aniołki . Bo umrzec to zbyt błahy powód żeby przestac
kochac.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Utulone snem wiecznym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których na
zawsze ból zostanie....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku - pamiętam o Tobie w każdej chwili ale milczę, nie umiem napisać
nic sensownego. Ty wiesz jak cierpię. Modlitwę i światełko pozostawiam
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzie nasze marzenia, tak potrzebne nam...zmysły wzroku szukają w tłumie
twarzy Anioła...nadziejo bądż z nami i pozwól wierzyć...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.