Tylko wspomnienia nam pozostały...pragniemy i chcemy wspominać wszystko i
wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie.....
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
W tym wyjątkowym... Dniu Dziecka, jeszcze trudniej żyć!
KOCHANIE MOJE TULĘ CIĘ DO SERCA.
WSZYSTKIM NASZYM ANIOŁKOM, PAMIĘĆ I MODLITWĘ POZOSTAWIAM.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko naszej pamięci i modlitwę zostawiamy. Pamiętamy zawsze choc nie
zawsze możemy tutaj byc.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama
ŚPIJCIE KOCHANE ANIOŁKI, WSZYSTKIE.
SYNKU, MÓJ SKARBIE, TAKA PUSTKA.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odtwarzajmy w pamięci te piękne dni, gdy Oni przez życie z nami szli...niech
takie wspomnienie będzie zawsze jest z nami, by nigdy nie czuli, że są tam
sami...
Zgłoś SPAM
Lusia
W ostatnią majową sobotę modlitwa i płomyczek dla Marcina...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
To nic, że dzieli nas czas, to nic, że dzielą nas kilometry, granica zimnych
ścian i drzwi zamkniętych...to nic...łączą nas serca, serca, które nawet z
daleka siebie słyszą....
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE, na dobranoc kołyszę CIĘ w ramionach.
WSZYSTKIM NASZYM ANIOŁKOM.....SŁODKICH SNÓW.
Zgłoś SPAM
mama śp. Roberta Przybysz
...odpoczywaj w pokoju, Marcinie...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
wiesław młynarczyk
palę światełko dla ciebie Marcinku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Zostaliśmy tu z ogromnym bólem...żadne słowa nie określą naszego żalu
i bezsilności...tęsknimy tak bardzo Aniołki Nasze ❤
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrby
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko" ks. Jan Twardowski.
Dla Ciebie Marcinie czwartkowe światełko pamięci do samego Nieba ...
[*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Mama
Dopiero dzisiaj Netia usunęła awarię po burzy ....urochomiono tylko internet,
telefon niestety do wymiany. SKARBIE, dziękuję w TWOIM i własnym imieniu
WSZYSTKIM PAMIĘTAJĄCYM. Dobrze mieć Kogoś blisko.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za morze łez, za wielką górę smutku, skąd się nie wraca, los zabrał nam
Was, tak bez litości, jak w złym śnie...została nam tylko miłość i
tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Za oknem pada deszcz na twarzy odbicie łez za oknem wiatr rozwiewa marzenia na
twarzy deszcze przelewa wspomnienia…Bólu nic już nie zagłuszy, nawet lata
co mijają, Dobrych wspomnień czas nie skradnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.