Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcin Naczyński


* 16.08.1975

 

+ 23.10.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (159)
Licznik odwiedzin strony
209061
Zapalone ponad rok temu
mama Bartka Szczyrba
Rozpacz jest upadkiem, z którego trzeba powstać, każdego dnia próbujęmy powstać ale to takie trudne,moje światełko pamięci dla Ciebie Marcinie
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, kolejne cierpienie (tym razem fizyczne) mnie dopadło - wirus półpaśca.... organizm nie ma odporności, to i wszystko po kolei się czepia. Ale cóż tam, widocznie tak mam być doświadczana.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I budzą się wspomnienia, a każdy dzień to ból....bez Was Ukochane Aniołki tak smutno...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Was nasze Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinie choć Ciebie nie ma to wiemy, że wciąż przy nas jesteś ....[*][*][*] ... Moje niedzielne światełko pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi [*]
❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutną niedzielę,Marcinku kochany....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Aniołku ❤❤❤❤ Bądźcie szczęśliwi w Raju ❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama śp.Wojciecha Ligenza
światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinie choć Ciebie nie ma to wiemy, że wciąż przy nas jesteś ....[*][*][*] ... Moje niedzielne światełko pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Babcia Basia
Marcinie choć Ciebie nie ma to wiemy, że wciąż przy nas jesteś ....[*][*][*] ... Moje niedzielne światełko pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama
Niedzielne płomyczki dla CIEBIE MÓJ SKARBIE. WSZYSTKIM NASZYM ANIOŁKOM - PAMIĘĆ I MODLITWA.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują tuż obok siebie,❀❤❀ z nami żyje także ten, który odszedł,❀❤❀ którego pożegnaliśmy❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy❀❤❀ Kochane Aniołki❀❤❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak wiele byśmy chcieli Wam dać...słowa, myśli głęboko w sercu, gdy budzi je wiatr....zamykamy oczy...pełni nadziei...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia,i wszystkie plany się skończyły.Zostały tylko piękne wspomnienia ,i ból co odbiera do życia siły.(*)
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ!!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczne życie, wieczne szczęście, wieczną radość daj Im Dobry Panie, nie pytaj dlaczego - Oni Byli warci tego...
Zgłoś SPAM
Mama
Wieczorne światełka dla WSZYSTKICH NASZYCH UKOCHANYCH ANIOŁKÓW.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   347   348   349   ...   581   582    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Hanna Miciak
24.10.2010