Wspomnienia - to ciepło i serdeczność... Marcinie pamietam
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Weekend modlimy się za
Was Aniołki u Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach Pani Ziemi
Sandomierskiej(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Płomyk pamięci tlić się zawsze będzie...bo tak długo człowiek żyje, jak
długo o Nim się pamięta.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutny lipcowy poranek,Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dusza nas boli, a serca płaczą, dlaczego los zabrał nam Was....czy kiedyś
się zobaczymy??? wróćcie to głos naszych serc.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jak unieść ten krzyż, jak zrozumieć, to co się stało, że już nigdy
Ciebie nie będzie wśród nas, moje wtorkowe światełko pamięci dla Ciebie
Marcinie (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Lusia
Smutek ciągle sercem targa,gdy brak Kogoś bliskiego...lampeczka dla
Marcinka...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pusty świat nasz tak puste serca....oprócz miłości i tęsknoty do
naszych Aniołków nic w nas nie ma...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Ten ból i tęsknota nigdy nie zgaśnie tak jak pamięć o
Was nigdy nie zaśnie ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Śpijcie w
spokoju•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila z Wami zapisana w pamięci świetlistym obrazem...a teraz co???
tylko tęsknota za każdym uśmiechem, za Waszego głosu słodkim echem...
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE!!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy codziennie. Światełka i miodlitwa na piękną, słoneczną
niedzielę
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Cóż nam z tego,że wszechświat jest wieczny,po co nam lato,po co nam
radości,po co nam życie kiedy Ciebie Marcinie nie ma,moje smutne sobotnie
światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W smutny lipcowy dzień,Marcinku kochany...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak nam żle bez Was...tak nam żle gdy nachodzą wspomnienia... tak nam żle,
gdy Was nam brak...tak nam bardzo Was potrzeba...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, dzisiaj o 19,oo ślub KUBY, znowu odżyją wspomnienia....
SKARBIE I WSZYSTKIE ANIOŁKI, KTÓRE NAS WYPRZEDZIŁY W DRODZE DO PANA....
BĄDŹCIE TAM SZCZĘŚLIWE.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.