Znów siadamy przy Was, palimy Wam świeczkę...w nocy myślami przy Was
byliśmy...dniami bywamy stale targani niekończącym się żalem....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
na zawsze(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°)Będę
nieobecna przez czas pobytu w szpitalu (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
KOCHANIE - kolejny 16-dzień miesiąca, tym raem lipca....jakież wtedy było
oczekiwanie na to wielkie szczęście, które miało niebawem nadejść!
Teraz tęsknię i wciąż czekam.
Wciąż płyną dni,pośród nich my.Tak bliscy, a tak daleko od siebie.Czy
pozostaną nam już tylko sny?Nie tak to miało być.Szara pustka ból
cierpienie i wspomnienia zostały po Tobieڿڰۣڿ♥ + ♥ڿڰۣڿŚWIATEŁKO
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czas mija nieubłaganie ale niestety nie cofa się i nic już nie będzie tak
jak dawniej, nie będzie już szczęśliwego życia,wtorkowe światełko
pamięci dla Ciebie Marcinie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥♥✿♥ Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie
mijają ♥✿♥♥✿♥ Pamiętamy za wszystkie dni nieobecności światełko
i modlitwę zostawiamy ♥✿♥♥✿♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniem słońca, które
ogrzewa nasze serca i dusze....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje w sercach tych,którzy pozostają i
kochają bezgranicznie... Światełko pamięci dla Ciebie Marcinie na ten
kolejny smutny dzień bez Ciebie ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was obok nas...chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc się
otulamy ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy
trwać...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Mama
W kolejną smutną niedzielę, tulę mojego SYNA do krwawiącego wciąż serca.
KOCHANIE MOJE.
WSZYSTKIM DZIECIOM...TAM BĘDĄCYCH, modlitwę pozostawiam.
BĄDŹCIE ZAWSZE BLISKO TĘSKNIĄCYCH.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi
?
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy Ci zabrano Ukochaną Osobę...rozpaczą sięgasz gwiazd...dziś wiemy
jedno...zawsze Jesteście blisko nas Aniołki
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, w każdej chwili z TOBA, chociaż nie tych stronach... ale TY TO
WIESZ.
TULĘ do serca WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI w tę deszczową sobotę.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez to wspomnieniami wracamy, widzimy to co szczęściem było, przypominamy
sobie to co piękne było....sen się urywa...otwieramy oczy i widzimy tylko
zdjęcia....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pozostała pamięć po Was, a wraz z nią wspomnienia w wykutych literach,
milczenie na czarnej marmurowej płycie...tam, gdzie Jesteście my dopiero
zmierzamy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.