Jedna chwila wystarczy, żeby życie runęło, aby wszystko co mamy w nicość
odpłynęło, zgubiło się w jednej chwili, odeszło...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
•*´¯`❀ PAMIĘTAM •*´¯`❀
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Brak Waszego głosu, śmiechu i spojrzenia Waszych oczu odczuwamy tak
boleśnie....myśli o Was są w nas przez cały czas....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi .... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o Was, którzy
odeszli.Pamiętaliśmy o Was Aniołki cały czas w naszej 5 tyg podróży .Z
całego serca dziękujemy za opiekę nad stroną Anetki
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam, Marcinie jesteś w moich myślach i modlitwie każdego dnia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z Waszym odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność
połączyło....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem, pustka i łza, pogodzić się z tym nie
możemy, że Bóg tak chciał....
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Jak trudno bez Ciebie żyć wciąż w smutku na Ciebie czekać a nocą o Tobie
wciąż śnić a w dzień od wszystkich uciekać Jeszcze wczoraj byłam różą
dziś jestem tylko jej płatkiem ;( ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
Już lipiec....a ja wciąż tęsknię, KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palą się znicze, przypominają, że Ktoś odchodzi inni zostają....piękne
wspomnienia to tak mało, dlaczego nie można cofnąć śmierci????
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
¸¸❤` NA` ❤ ´.`❤ ` ZAWSZE `❤ .❤`•`❤` W MOIM `❤ .`❤
`.`•.`.❤` SERCU`❤ `•´¨ •.❤¸¸ I MODLITWIE´❤ MARCINKU ;(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
MARCINIE NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W pierwszą niedzielę wakacji,Marcinku...tak smutno...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie....napawa
smutkiem, rozpaczą, jest tylko cudownym wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
WSZYSTKIM UKOCHANYM ANIOŁKOM - ślę modlitwę i wysyłam do Nieba zapalone
lampiony.
Spijcie w spokoju.
Zgłoś SPAM
Mama
Jestem ochrypłym głosem milczącym głucho
Nade mną dni
O wielkich pustych skrzydłach mijają.....(H.Poświatowska)
KOCHANIE moje w ten świąteczny dzień nadal wielka tęsknota.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.