•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• To co mamy w
rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na wieki.•✿• ▬ •✿•
▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiamy
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Serca nasze tak tęsknią, i dusze wołają, Waszego powrotu tak mocno pragną,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła, przywrócić życia Gwiazdom co
zgasną.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pięknie by mogło być na ziemi wiecznie zielonej, wystarczy wiedzieć
gdzie wstaje świt i pójść w tę stronę....tam gdzie spotkamy Nasze Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze Światełko pamięci z modlitwą dla Ciebie Marcinie ...
[*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie widzimy Was, ale tylko przez jakiś czas...chociaż spotykamy się w snach,
ale to nie to samo...nadzieja spotkania...tam...pozwala nam trwać....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•Płomyk znicza dla
Was niech nigdy nie zgaśnie,wiecie,że o Was myślimy.Tak smutno bez
Was.•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko
i modlitwę zostawiamy •✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬
•✿•
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odkąd Was nie ma smutek pada cieniem na pola i lasy, nie ma Waszych słów są
tylko marzenia kiedy spotkamy się znów......
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinowi .... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
KOCHANIE, nie obiecał nam szczęścia żaden los......czekać i milczeć.
Tęsknię ogromnie, TY TAM ja tu.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Usta milczą ,dusza płacze zawsze
będzie już inaczej•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i
modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już nic nie będzie takie samo...ciągle pytamy dlaczego? Odeszliście, a my
nie możemy sprawić, żebyście wrócili...
Zgłoś SPAM
ja
(*)<(*)<(*) pamiętam....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinie światełko pamięci dla Ciebie do samego Nieba na dzisiaj i za
wszystkie dni mojej nieobecności ... [*][*][*] ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.